Jutrzenka Warta

Sparing: Jutrzenka - Ostrovia O.W. - 24 lipca, godzina 11.00
Sparing: Jutrzenka Warta - KS Opatówek 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

16 lipca 2016 15:49

W sobotę, 23 lipca Jutrzenka rozegra kolejny mecz sparingowy. Tym razem zagramy w Warcie z III-ligową Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Mecz rozpocznie się o godzinie 11.00. Będzie to raczej ostatnia szansa dla nowych zawodników, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Przecież mecz z Wartą Sieradz już za dwa tygodnie. Ciekawe czy pojawią się zawodnicy Widzewa, którzy nie załapali się do kadry RTS-u na zgrupowanie w Wolborzu? Zobaczymy w sobotę. Kibiców serdecznie zapraszamy.

W środę, 20 lipca o godzinie 18.00 na naszym stadionie odbędzie się gra wewnętrzna, podczas której trener Marek Przybył przetestuje kilku kolejnych chętnych zawodników do gry w naszym klubie. Na pewno pojawią się dwaj bramkarze,  środkowi obrońcy i być może pomocnik. Ponadto kolejną szansę otrzymają testowani ostatnio zawodnicy z Łodzi i Sieradza. Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę zaprezentować się trenerowi zapraszamy w środę na godzinę 17.30 do budynku klubowego!

W pierwszym meczu sparingowym przed rundą jesienną, w sobotę 16 lipca Jutrzenka na własnym stadionie pokonała KS Opatówek 3:1. Mecz rozgrywano trzema tercjami po 30 min. Gole dla Juve zdobywali: Rafał Różycki w 55 i 75 min. (rzut karny) oraz Stefan Potocki w 83 min. (rzut wolny). Poczynaniami zawodników z ławki dyrygował Marek Przybył, a w meczu zagrało aż 23 piłkarzy. Oprócz kilku naszych wychowanków i testowanych młodzieżowców z Łodzi warto odnotować grę Piotra Przezaka z Warty Sieradz, Michała Golińskiego z KS Chojne, Łukasza Mizerskiego z Kobierzycka oraz powroty Roberta Jareckiego, Jędrzeja Dzierana i Marka Wojciechowskiego. Po kilku nerwowych tygodniach wreszcie powiało optymizmem w naszym klubie. Oby tak dalej, bo sezon i mecz z Wartą Sieradz coraz bliżej!

Skład Jutrzenki - I tercja: Wojciechowski - Kosecki, testowany zawodnik, Wolny, Armatys - Mizerski, Graczykowski, Rymarski, Przezak - testowany zawodnik, Sajda.

II tercja: Wojciechowski - Nowicki, testowany zawodnik, Korona, Jarecki - Marcin Miszczak, Maliszewski, Dudek, Dzieran - testowany zawodnik (od 46 min. R.Różycki), Goliński.

III tercja: Wojciechowski - Wierzbicki, testowany zawodnik, Wolny, Jarecki - Matuszewski, Graczykowski, Korona, Potocki - Goliński, R.Różycki.

W następnym meczu sparingowym, w sobotę 23 lipca Jutrzenka zagra w Warcie z Ostrovią Ostrów Wielkopolski o godzinie 11.00.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec