Jutrzenka Warta

Koniec bezkrólewia w Jutrzence! Mamy dwóch prezesów!
Pierwszy trening w środę 6 lipca o godzinie 18.30!

24 czerwca 2016 16:30

Dopiero w środę, 29 czerwca zakończyło się bezkrólewie w Jutrzence Warta. Po rezygnacji prezesa Zbigniewa Zakrzewskiego przez blisko miesiąc Juve nie miało szefa, co nie zdarzyło się nigdy wcześniej. Jednak na środowym spotkaniu zarządu postanowiono, że do najbliższego walnego zebrania członków klubu (luty 2017 roku) klubem zarządzać będą: Edward Stasiak i Jerzy Janas! Kibice, piłkarze i sympatycy klubu odetchnęli z ulgą. Wreszcie można spokojnie mysleć o przygotowaniach do nowego sezonu. Wszystkich chętnych do wsparcia klubu prosimy o kontakt z Hubertem Kamolą (tel. 697 629 906), który postara się zdobyć fundusze od sponsorów. Warunek członkostwa w tym elitarnym gronie to minimum comiesięczna wpłata w wysokości 50 zł! To chyba nie dużo? Zapraszamy do współpracy każdego, komu dobro Jutrzenki leży na sercu!

W najbliższą środę, 6 lipca o godzinie 18.30 odbędzie się pierwszy trening naszych piłkarzy prawdopodobnie pod wodzą Marka Przybyła. Prosimy piłkarzy Juve z rundy wiosennej o stawienie się tego dnia na zajęciach, bo nastąpi podsumowanie rundy wiosennej, wypłata zaległych premii, a prezesi klubu chcą zebrać informacje na temat deklaracji gry na przyszły sezon. Głośno mówi się w klubie o powrocie do Juve kilku wychowanków Jutrzenki: m.in. Roberta Jareckiego, Jędrzeja Dzierana, Macieja Łuczaka, Dawida Wierzbickiego, Damiana Matuszewskiego, Jakuba Kobusiewicza czy Marka Wojciechowskiego! Na pewno będą zmiany kadrowe! Do zobaczenia 6 lipca! Nowy sezon IV ligi rusza 6-7 sierpnia więc czasu nie ma za dużo! Najważniejsze, że klub zagra w przyszłym sezonie w IV lidze, a nie w A-klasie! Panowie działacze dziękujemy!

Niestety nie odbędzie się planowane na dziś zebranie członków naszego klubu, na ktrórym wybrany miał zostać nowy zarząd klubu. W ostatniej chwili zebranie zostało odwołane. Czy odbędzie wkrótce? Być może nie, bo jest szansa, że zarząd spośród siebie wybierze jednak nowego prezesa więc nowe wybory nie miałyby dziś sensu. Czas jednak nagli, bo piłkarze nie wiedzą co mają robić! Trener też! Czas na szybkie decyzje, bo za chwilę nie będzie zawodników do gry!

W drugim meczu barażowym o udział w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy nasi zawodnicy w czwartek, 23 czerwca przegrali w Warcie z Ceramiką Opoczno 1:8 (1:3), po golu Kacpra Kociołka w 13 min. W pierwszym meczu rozegranym w niedzielę 19 czerwca Juve uległo w Opocznie 3:6 (3:3), po golach Kacpra Kociołka-2 i Krzysztofa Ruszczyńskiego. Warto zauważyć, że w obu meczach Jutrzenka prowadziła! Niestety później dominowali zawodnicy Ceramiki i to oni zagrają w przyszłym sezonie w II Lidze Wojewódzkiej. Podopiecznym Rafała Cybulskiego pozostanie gra w klasie okręgowej!

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia