XXXI kolejka: Zawisza Pajęczno - Jutrzenka Warta 2:2 (1:1)
Do zobaczenia w sobotę na meczu z Widzewem Łódź!

18 maja 2016 17:15

W meczu XXXI kolejki Jutrzenka grała w Pajęcznie z Zawiszą i zremisowała 2:2.

Relacja z tego meczu:

8 min.- strzał zawodnika gospodarzy - obok słupka;

12 min.- po strzale zawodnika Zawiszy ratuje nas poprzeczka;

17 min.- faulowany w polu karnym Kamil Woźniak - sędzia nie gwizdnął, obserwator pisze w swym zeszycie;

19 min. - po akcji Kamila Woźniaka i błędach obrony - Rafał Różycki z bliska trafił do siatki - 0:1;

25 min. - ładny strzał z pola karnego Marka Grabowskiego - gol - 1:1;

39 min. - groźna akcja gospodarzy, obronił Jakub Pasiński, dobitkę nogami na rzut rożny!;

40 min. - strzał z rzutu wolnego - obronił Jakub Pasiński;

44 min. - groźny strzał zawodnika Zawiszy z 16 metrów minął nasz słupek;

52 min. - po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mariusza Graczykowskiego - ładny strzał głową Rafała Różyckiego - 1:2!;

62 min. - piękna akcja Juve - dośrodkowanie Oktawiana Maliszewskiego - strzał Stefana Potockiego z woleja obok słupka!

73 min. - po rzucie rożnym strzał samobójczy Macieja Dudka - 2:2;

78 min. - po błędzie obrony dobra sytuacja Zawiszy - strzał nad naszą bramką;

86 min. - kontra Jutrzenki - rajd Piotra Sajdy i strzał z 20 metrów - niestety obok słupka;

90 min. - strzał z daleka Piotra Sajdy - bramkarz obronił.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Wolny, Kulczyński, Pawlak (k), Armatys - Graczykowski (od 84 min. Tomasz Różycki), Dudek  (od 82 min. Korona) - Woźniak, Maliszewski (od 90 min. Młotkiewicz), Potocki - Rafał Różycki (od 75 min. Sajda). Trener Marek Przybył. Żółte kartki: Sajda, Potocki, Pawlak - dwie, Graczykowski, Woźniak - dwie, Wolny, Maliszewski. Czerwone kartki: Woźniak (dwie żółte) - 70 min., Pawlak (dwie żółte) - 90 min..

Sędziował Piotr Milczarek (Skierniewice). Widzów około 100, w tym za Jutrzenką 7.

W następnej kolejce, w sobotę 21 maja Jutrzenka o godzinie 17.00 w meczu stulecia  podejmować będzie RTS Widzew Łódź. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol poświęcony w całości temu historycznemu wydarzeniu oraz okolicznościowy proporczyk. Można też będzie skorzystać z gastronomi. Prosimy kibiców Juve o wcześniejsze przyjście na mecz i wejście od strony parku, bo trybuna główna przeznaczona jest dla fanów z Łodzi!