Jutrzenka Warta

Mecz stulecia już za 8 dni! Zostało 30 biletów!
Zbigniew Boniek nie przyjedzie! Będą inne gwiazdy!

11 maja 2016 12:29

W dniu 11 maja w godzinach dopołudniowych stadion Jutrzenki był wizytowany przez policję oczywiście w związku z meczem stulecia na naszym stadionie z Widzewem Łódź (21 maja, sobota, godzina 17.00). Niestety nie mamy dobrych wieści dla kibiców Juve. Główna trybuna została przeznaczona dla kibiców Widzewa, którzy wejdą na nią od ulicy Sadowej. Kibice Jutrzenki muszą zadowolić się wałami od strony liceum i starym wejściem od strony parku! Szkoda, bo fani Juve mogli spokojnie zasiąść obok kibiców Widzewa na trybunie głównej, jednak muszą być rozdzieleni do fanów z Łodzi. Przecież 99 procent kibiców Juve to sympatycy Widzewa, a podczas jesiennego meczu obu drużyn ponad 60 kibiców Juve stało z całą widzewską bracią! No cóż musimy zrozumieć tę decyzję. Parking przeznaczony będzie dla samochodów policyjnych więc przyjdźcie na mecz pieszo. Będzie dostępna gastronomia więc w przypadku upału będą napoje chłodzące, będą również kiełbaski i kaszanka z grila. Gorzej jak będzie padało, bo nie będzie gdzie się skryć! Na mecz przychodzimy przynajmniej godzinę przed spotkaniem, bo wejście trochę potrwa (rewizja ochrony). Przypominamy, że nie można wnosić na stadion żadnych butelek, puszek i niebezpiecznych przedmiotów (a co z parasolkami?). Prosimy o jak najszybszy odbiór zamówionych biletów, bo do meczu z Mechanikiem może już ich nie być! Do tej pory fani Widzewa wykupili około 400 wejściówek, a Juve ponad 400! Zostało już tylko około 30 biletów, bo zapisanych jest kolejnych 40 osób! Spieszcie się kibice Juve! Można je nadal nabywać podczas piątkowego treningu o godzinie 18.00 na stadionie, i jeśli jeszcze będą to podczas niedzielnego meczu z Mechanikiem Radomsko! Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol poświęcony w całości temu historycznemu wydarzeniu. Ponadto będzie wydany okolicznościowy proporoczyk w liczbie tylko 50 sztuk. Chyba trzeba go mieć na pamiątkę.  Warto więc wziąć ze sobą troszkę gotówki! Podczas meczu zadebiutują dwie nowe flagi Jutrzenki przygotowane z myślą o Euro 2016, bo 13 kibiców Juve wybiera się do Marsylii na mecz Polska - Ukraina! Ich towarzyszami podróży będą kibice.... Widzewa!

Dziennikarze, media i zaproszeni goście wchodzą bramą od ul. Deczyńskiego (przy klubie), a parkują swoje samochody na parkingu liceum (wjazd od ul. Deczyńskiego). Tam też stanie autokar, który przywiezie piłkarzy Widzewa. Piłkarze Jutrzenki i sędziowie parkują przy budynku klubowym.

Niestety mimo zaproszenia na mecz nie przybędzie prezes PZPN-u - Zbigniew Boniek. Mail z Warszawy wpłynął na konto naszych kibiców! Wiadomo Euro za pasem! Może innym razem? Na pewno będzie nowy prezes sieradzkiego związku - Jan Łochowski. Swój udział w tym historycznym wydarzeniu zapowiedzieli: Tomasz Muchiński (obecnie trener bramkarzy RTS-u), Witold Sowała, Waldemar Pustelnik, Mirosław Mielczarek, Mariusz Wróbel (byli znani piłkarze Juve). Być może dojedzie Łukasz Masłowski, były trener Juve i zawodnik Widzewa. Będzie na pewno świątecznie.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec