XXIX kolejka: Boruta Zgierz - Jutrzenka Warta 0:1 (0:0)
Biletów na mecz z Widzewem coraz mniej!

07 maj 2016 16:04

Jak ciepłe bułeczki rozchodzą się bilety na mecz z Widzewem (21 maja, sobota, godzina 17.00). W ciągu dwóch dni sprzedaży sprzedano 150 wejściówek (Widzew zarezerwował dodatkowo 450 biletów). Prosimy fanów Juve o szybki wykup biletów. Można to uczynić w najbliższy wtorek, czwartek i piątek podczas treningów piłkarzy (od godziny 18.00 na stadionie) oraz podczas niedzielnego meczu z Mechanikiem. W poniedziałek, 16 maja bilety będą dostępne dla wszystkich, jeśli oczywiście jeszcze będą (już jest lista rezerwowa kibiców Widzewa!)! Nie zwlekajcie, bo zaraz ich zabraknie! Ponadto można je nabywać codziennie u Huberta Kamoli (tel. 697 629 906) oraz u Rafała Cybulskiego (tel. 669 639 157). Jedno jest pewne, na meczu z Widzewem będzie komplet 999 widzów!

W meczu XXIX kolejki, 7 maja Jutrzenka grała w Zgierzu z Borutą i wygrała po problematycznym rzucie karnym 1:0.

Relacja z tego meczu:

12 min. - wyrównana gra, bez sytuacji bramkowych;

25 min. - strzał z 20 metrów Rafała Różyckiego - po nodze rywala piłka minęła słupek bramki Boruty;

26 min. - po rzucie rożnym - strzał głową Tomasza Różyckiego - nad bramką;

36 min. - strzał z daleka zawodnika Boruty - obok naszego okienka;

38 min. - strzał z rzutu wolnego zawodnika Boruty - minął nasz słupek;

45 min. - strzał zawodnika Boruty - nad naszą poprzeczką;

52 min. - strzał Tomasza Różyckiego - obok bramki;

55 min. - strzał z bliska Tomasza Różyckiego - bramkarz Boruty fantastycznie obronił;

57 min. - strzał z rzutu wolnego zawodnika Boruty - obok słupka;

65 min. - problematyczny karny, po faulu na Stefanie Potockim, którego raczej nie było;

66 min. - strzał z 11 metrów Sylwestra Pawlaka po rękach bramkarza, słupku i poprzeczce! - 0:1;

80 min. - po błędzie Tomasza Różyckiego - zawodnik Boruty przestrzelił z bliska;

81 min. - Sylwester Pawlak ratuje się faulem przed polem karnym - druga żółta kartka, czerwona kartka i rzut wolny z 20 metrów;

82 min. - strzał z rzutu wolnego Sebastiana Ceglarza - nad bramką;

90 + 2 min. - rzut wolny pośredni z 5 metrów gospodarzy - po rękach Jakuba Pasińskiego nad naszą bramką!;

90 + 3 min. - po rzucie rożnym strzał z pola karnego nad bramką Jutrzenki.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Wolny, Tomasz Różycki, Pawlak (k), Armatys (od 84 min. Korona) - Graczykowski (od 90 min. Młotkiewicz), Rymarski - Dudek, Maliszewski (od 84 min. Sajda), Potocki - Rafał Różycki (od 70 min. Woźniak). Trener Marek Przybył. Żółte kartki: Rafał Różycki, Tomasz Różycki, Pawlak - dwie. Czerwona kartka: Pawlak - 82 min. - dwie żółte.

Sędziował Tomasz Lewandowski. Widzów około 300, za Juve 23.

W następnej kolejce, w niedzielę 15 maja o godzinie 17.00 Jutrzenka podejmować będzie Mechanik Radomsko.