XXVIII kolejka: Jutrzenka - Zjednoczeni Stryków 0:0
Bilety na mecz z Widzewem już w sprzedaży!

04 maja 2016 16:11

W meczu XXVIII kolejki w środę, 4 maja Jutrzenka podejmowała Zjednoczonych Stryków remisując bezbramkowo.

Od dzisiaj można już nabywać w cenie 15 zł bilety na mecz z Widzewem (21 maja, sobota, godzina 17.00). Chętnych prosimy o zakup biletów u Huberta Kamoli (tel. 697 629 906) i Rafała Cybulskiego (tel. 669 639 157). Dla fanów Juve przygotowano 550 wejściówek, a dla Widzewa 400. Więcej o tym meczu można przeczytać w najnowszym numerze Juve gol, wydanym dziś na naszym stadionie, dostępnym na naszej stronie. Bilety będzie można kupić na naszym stadionie w dniach treningów (wtorki, czwartki, piątki - godzina 18.00) i podczas meczu w Warcie z Mechanikiem Radomsko (15 maja - niedziela, godzina 17.00). Nie warto zwlekać, bo telefony się urywają, a chętnych jest wielu!

Relacja  z tego meczu:

5 min. - strzał z rzutu wolnego Daniela Armatysa - nad bramką;

15 min. - strzał z rzutu wolnego Mariusza Graczykowskiego - również nad bramką;

18 min. - strzał głową zawodnika gości - obok słupka;

22 min. - strzał z pola karnego - obronił Jakub Pasiński;

30 min. - ulewa i burza nad stadionem;

36 min. - strzał z 16 merów zawodnika gości - obronił Jakub Pasiński;

41 min. - groźna sytuacja gości, z bliska obronił Jakub Pasiński;

45 min.- strzał z pola karnego Oktawiana Maliszewskiego - bramkarz obronił;

54 min. - groźne dośrodkowanie w pole karne gości - bramkarz uprzedził naszych zawodników;

55 min. - straszna ulewa, burza nad stadionem;

62 min. - groźny strzał zawodnika gości - minął nasz słupek;

68 min. - strzał z dystansu zawodnika gości - minął nasz słupek;

80 min. - strzał z daleka Piotra Sajdy, po plecach zawodnika gości piłka minęła bramkę;

85 min. - strzał z woleja Daniela Armatysa - za lekki, bramkarz obronił;

90 min. - kontra Juve, po podaniu Piotra Sajdy, dogodnej sytuacji nie skończył Oktawian Maliszewski;

90 + 2 min. - kontra Juve, strzał Piotra Sajdy minął okienko bramki gości!

Skład Jutrzenki: Pasiński - Wolny (od 86 min. Korona), Kosecki, Pawlak (k), Armatys (od 86 min. Tomasz Różycki) - Rymarski, Graczykowski (od 71 min. Sajda) - Dudek, Maliszewski, Potocki - Woźniak (od 89 min. Młotkiewicz). Trener Marek Przybył.

Skład Zjednoczonych: Pająk - Majewski, Wróblewski, Drogosz, Siwirski, Chmielewski, Stanisławski (od 78 min. Kiwak), Dróżdż, Lenart, Sosin, Balcerek. Trener Michał Buchowicz. Żółte kartki: Balcerek, Lenart.

Sędziował Marcin Sęczek (Skierniewice). Widzów około 150.

W następnej kolejce, w sobotę, 7 maja o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w Zgierzu z Borutą.