XXII kolejka: Stal Głowno - Jutrzenka Warta 0:3 (0:0)
Juve na szóstym miejscu w tabeli!

02 kwietnia 2016 20:07

W meczu XXII kolejki, w sobotę - 2 kwietnia - Jutrzenka wygrała w Głownie ze Stalą 3:0, choć do przerwy było bez goli! Po tym meczu Juve awansowało na szóste miejsce w tabeli. Gole dla Jutrzenki zdobywali: w 49 min. Rafał Różycki po podaniu  Stefana Potockiego, w 80 min. i 90 min. Kamil Woźniak po podaniach Artura Wolnego. Do przerwy swoje sytuacje mieli gospodarze, ale Tomasz Kwiatkowski obronił w dwóch sytuacjach sam na sam. Druga część gry to już dominacja Juve, a szybko strzelony gol ułatwił naszym zawodnikom grę. Warto odnotować pierwsze gole w naszych barwach Kamila Woźniaka.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Wolny, Kulczyński, Pawlak, (k), Armatys - Dudek (od 88 min. Młotkiewicz), Graczykowski (od 68 min. Tomasz Różycki), Rymarski, Potocki - Maliszewski (od 75 min. Woźniak), Rafał Różycki (od 78 min. Nowicki). Trener Marek Przybył. Żółte kartki: Kulczyński, Wolny, Potocki i Rafał Różycki. Widzów około 300, w tym za Jutrzenką 7. Sędziował Tomasz Lewandowski (Piotrków Trybunalski).

W następnej kolejce Jutrzenka w niedzielę, 10 kwietnia o godzinie 16.00 podejmować będzie LKS Rosanów. Na meczu wydany będzie nowy numer Juve gol.