Jutrzenka Warta

XXI kolejka: Jutrzenka Warta - Orzeł Nieborów
XX kolejka: GKS II Bełchatów - Jutrzenka Warta - 4:0 (1:0)

19 marca 2016 13:27

W sobotę i to tę Wielką o godzinie 15.00 Jutrzenka podejmować będzie w Warcie Orła Nieborów. Mamy nadzieję, że nasi piłkarze sprawią swym kibicom świąteczny prezent i wygrają. Tabela jest bardzo płaska i już kilka drużyn złapało z nami kontakt punktowy. Walka o utrzymanie trwa na całego. Liczymy na trzy punkty i udany debiut przed naszą publicznością trenera Marka Przybyła. Czas zmazać plamę z Bełchatowa, choć do przerwy to Juve powinno tam prowadzić. Zachęcamy, mimo świątecznej pory, na nasz stadion. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.

Nie udał się debiut na ławce trenerskiej naszemu nowemu trenerowi Markowi Przybyłowi. Prowadzona przez niego Jutrzenka poległa w Bełchatowie z rezerwami GKS-u wysokim wynikiem 0:4. Do przerwy Juve miało swoje sytuacje, ale Rafał Różycki nie miał najlepszego dnia, bo nie trafił do siatki w 2, 27 i 37 min. choć okazje naprawdę były bardzo dobre! A że jego koledzy z zespołu również mieli słabo wyregulowane celowniki, to Juve gola nie zdobyło. W 13 min. strzelał Daniel Armatys - bramkarz obronił. W 29 min. Kamil Woźniak trafił w słupek, zaś uderzenia Stefana Potockiego z 31 i 38 min. obronił znów bramkarz. Sytuacje niewykorzystane zemściły się w doliczonym czasie gry pierwszej części, gdy po rzucie rożnym straciliśmy gola do szatni! Druga część gry to katastrofalna postawa naszych piłkarzy. W 49 min. przegrywaliśmy już 2:0. Kolejne gole dla Bełchatowa padały w 67 i 81 min. Jutrzenka nie odpowiedziała celnym trafieniem i mecz zakończył się naszą najwyższą porażką w sezonie. Warto odnotować debiuty oraz powroty do naszego klubu. Swe pierwsze mecze w naszych barwach zaliczyli: Kamil Woźniak, Mariusz Graczykowski oraz Tomasz Różycki (brat Rafała). Zaś powrócili do Juve: Marcin Nowicki oraz Artur Wolny.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kosecki, Kulczyński, Pawlak (k), Armatys - Potocki, Rymarski (od 81 min. Graczykowski), Dudek (od 76 min. Wolny), Maliszewski (od 72 min. Tomasz Różycki), Woźniak (od 61 min. Nowicki) - Rafał Różycki. Trener Marek Przybył. Żółte kartki: Tomasz Różycki, Kulczyński, Potocki, Maliszewski. Widzów około 100, w tym za Jutrzenką 12. Sędziował Konrad Gawroński.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec