Jutrzenka Warta

XX kolejka: GKS II Bełchatów - Jutrzenka Warta
Nowy trener i sześciu "nowych" piłkarzy w Juve!

05 marzec 2016 07:55

W sobotę, 19 marca o godzinie 15.00 w Bełchatowie Jutrzenka meczem z GKS II rozpocznie rundę wiosenną w łódzkiej IV lidze. Będzie to debiut trenera Marka Przybyła, który zastąpił Tomasza Muchińskiego. Debiut zaliczyć może również trzech nowych piłkarzy: Mariusz Graczykowski, Kamil Woźniak oraz Tomasz Różycki (ostatnio Mazovia). "Nowymi" są, ale grali u nas wcześniej: Piotr Sajda, Marcin Nowicki oraz Artur Wolny. Liczymy na pewne utrzymanie i sprawienie wielu niespodzianek. Może już jutro w Bełchatowie? Oby!

Uległy zmianie termin i godzina meczu pierwszej wiosennej kolejki z udziałem naszej Jutrzenki. Z rezerwami Bełchatowa zagramy ostatecznie nie w niedzielę, ale w sobotę - 19 marca o godzinie 15.00 oczywiście w Bełchatowie. Zaś drugą wiosenną kolejkę z Orłem Nieborów w Warcie rozegramy w Wielką Sobotę, ale o godzinie 15.00, a nie jak planowano o 14.00. Na tym meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol w całości poświęcony rundzie wiosennej!

W ostatnim meczu sparingowym przed rundą wiosenną Jutrzenka w sobotę, 12 marca zremisowała w Uniejowie z miejscowymi Termami 1:1. Gola dla Juve w 53 min. zdobył Damian Rymarski.

O naszych wzmocnieniach pisaliśmy wcześniej. Warto odnotować dodatkowo powrót do gry po kontuzji Artura Wolnego. Juve natomiast opuścili: Adam Konieczny (Ner), Łukasz Frąszczak (szuka klubu), Emilian Sulgan (Kobierzycko), Sebastian Dróżdż (Ustków).

Skład Jutrzenki z meczu z Termami: Pasiński - Kosecki, Kulczyński, Pawlak, Wolny - Potocki, Graczykowski, Rymarski, Maliszewski, Woźniak - Rafał Różycki. Na zmiany wchodzili: Dudek, Armatys, Młotkiewicz i Tomasz Różycki.

W kolejnym meczu sparingowym w piątek - 4 marca - w Konstantynowie Łódzkim Jutrzenka zremisowała bezbramkowo z Orkanem Buczek. Mecz zakończono w... 80 min. z powodu awarii oświetlenia. Prezes klubu potwierdził już, że naszymi zawodnikami wiosną na pewno zostaną: Marcin Nowicki, Piotr Sajda (ostatnio Socha),  Mariusz Graczykowski (ostatnio Kobierzycko) i Kamil Woźniak (wypożyczenie z Warty Sieradz). Pozostali testowani piłkarze muszą jeszcze pokazać, że warto w na nich postawić.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kosecki, Tomasz Różycki, Pawlak, Oskar Szumer - Nowicki, Graczykowski, Armatys, Potocki - Rafał Różycki, Woźniak. Na zmiany wchodzili: Pasiński - Młotkiewicz, Kulczyński, Rymarski, Wolny, Sulgan, Mizerski, Korona.

Aktualności

I kolejka

25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn Orzeł Nieborów
Stal Głowno Ner Poddębice
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia Warta Sieradz
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola