Jutrzenka Warta

XX kolejka: GKS II Bełchatów - Jutrzenka Warta
Nowy trener i sześciu "nowych" piłkarzy w Juve!

05 marca 2016 07:55

W sobotę, 19 marca o godzinie 15.00 w Bełchatowie Jutrzenka meczem z GKS II rozpocznie rundę wiosenną w łódzkiej IV lidze. Będzie to debiut trenera Marka Przybyła, który zastąpił Tomasza Muchińskiego. Debiut zaliczyć może również trzech nowych piłkarzy: Mariusz Graczykowski, Kamil Woźniak oraz Tomasz Różycki (ostatnio Mazovia). "Nowymi" są, ale grali u nas wcześniej: Piotr Sajda, Marcin Nowicki oraz Artur Wolny. Liczymy na pewne utrzymanie i sprawienie wielu niespodzianek. Może już jutro w Bełchatowie? Oby!

Uległy zmianie termin i godzina meczu pierwszej wiosennej kolejki z udziałem naszej Jutrzenki. Z rezerwami Bełchatowa zagramy ostatecznie nie w niedzielę, ale w sobotę - 19 marca o godzinie 15.00 oczywiście w Bełchatowie. Zaś drugą wiosenną kolejkę z Orłem Nieborów w Warcie rozegramy w Wielką Sobotę, ale o godzinie 15.00, a nie jak planowano o 14.00. Na tym meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol w całości poświęcony rundzie wiosennej!

W ostatnim meczu sparingowym przed rundą wiosenną Jutrzenka w sobotę, 12 marca zremisowała w Uniejowie z miejscowymi Termami 1:1. Gola dla Juve w 53 min. zdobył Damian Rymarski.

O naszych wzmocnieniach pisaliśmy wcześniej. Warto odnotować dodatkowo powrót do gry po kontuzji Artura Wolnego. Juve natomiast opuścili: Adam Konieczny (Ner), Łukasz Frąszczak (szuka klubu), Emilian Sulgan (Kobierzycko), Sebastian Dróżdż (Ustków).

Skład Jutrzenki z meczu z Termami: Pasiński - Kosecki, Kulczyński, Pawlak, Wolny - Potocki, Graczykowski, Rymarski, Maliszewski, Woźniak - Rafał Różycki. Na zmiany wchodzili: Dudek, Armatys, Młotkiewicz i Tomasz Różycki.

W kolejnym meczu sparingowym w piątek - 4 marca - w Konstantynowie Łódzkim Jutrzenka zremisowała bezbramkowo z Orkanem Buczek. Mecz zakończono w... 80 min. z powodu awarii oświetlenia. Prezes klubu potwierdził już, że naszymi zawodnikami wiosną na pewno zostaną: Marcin Nowicki, Piotr Sajda (ostatnio Socha),  Mariusz Graczykowski (ostatnio Kobierzycko) i Kamil Woźniak (wypożyczenie z Warty Sieradz). Pozostali testowani piłkarze muszą jeszcze pokazać, że warto w na nich postawić.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kosecki, Tomasz Różycki, Pawlak, Oskar Szumer - Nowicki, Graczykowski, Armatys, Potocki - Rafał Różycki, Woźniak. Na zmiany wchodzili: Pasiński - Młotkiewicz, Kulczyński, Rymarski, Wolny, Sulgan, Mizerski, Korona.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec