Jutrzenka Warta

Jutrzenka po pierwszym treningu i... w obronie halówki!
Wszyscy fani Juve na niebiesko, z szalikami i... długopisem!

31 grudzień 2015 13:19

12 stycznia w Rossoszycy odbył się pierwszy tegoroczny trening piłkarzy Jutrzenki Warta. Prezes klubu przedstawił zawodnikom nowego trenera Marka Przybyła, który poprowadził piewsze zajęcia z naszymi futbolistami. Nie zobaczylismy nowych zawodników, chyba że można do takowych zaliczyć byłych piłkarzy Juve: Marcina Nowickiego i Piotra Sajdę. Na pewno wraca do nas Marcin Nowicki. Z kadry jesiennej nieobecni byli: Adam Konieczny (odszedł do Neru Poddębice), Łukasz Frąszczak (szuka klubu), a także: Dominik Młotkiewicz, Maciej Dudek i Sebstian Dróżdż (dwóch pierwszych było już na czwartkowym treningu więc możemy być o nich spokojni). Nowe twarze mają się pojawić w przyszłym tygodniu, po halowych mistrzostwach, podczas których zespołem ma dyrygować oprócz naszego trenera - doświadczony Oktawian Maliszewski. Prawdopodobnie pierwszy sparing Juve zagra 23 stycznia z juniorami Warty Sieradz w Poddębicach.

16 stycznia (sobota) meczem z Bałuczem o godzinie 9.18 Jutrzenka rozpocznie udział w sieradzkich halowych mistrzostwach w grupie B! Juve broniące tytułu zagra w grupie jeszcze z: Wartą Działoszyn (godzina 11.06) oraz z Gal Gazem Galewice (godzina 12.18). Turniej w hali Jednostki Wojskowej rozpocznie się o godzinie 9.00 meczem w grupie A - Warta Sieradz - Kwiatkowice. Ponadto w tej grupie zagrają jeszcze Zawisza Pajęczno i Orkan Buczek. Mecz finałowy zaplanowany jest na godzinę 14.00. Są już dostępne bilety na te mistrzostwa. W cenie 5 zł można je nabywać w klubach (w Juve odpowiedzialny jest za nie Hubert Kamola - tel. 697 629 906). Pierwsze 40 wejściówek trafiło już w ręce fanów... Jutrzenki, którzy tradycyjnie będą z pewnością najliczniejszą i najgłośniejszą grupą. Prosimy wszystkich fanów Jutrzenki o ubranie niebieskich koszulek lub bluz, zabranie szalików Juve oraz... długopisów do wpisywania w gazetkę wyników, bo z tym zawsze jest problem! Ponadto można zabrać ze sobą kanapki i napoje, bo bufet nie będzie czynny. Fani Juve tradycyjnie zajmą sektor z prawej strony trybun. Impreza będzie debiutem w roli trenera Juve - Marka Przybyła! Na turnieju wydany zostanie nowy numer Juve gol.

Wraz z nadejściem nowego roku piłkarze Jutrzenki będą mieli nowego trenera. Funkcję "opiekuna" drużyny po odejściu Tomasza Muchińskego od stycznia 2016 roku będzie sprawował Marek Przybył. W przeszłości trener juniorów i seniorów Warty Sieradz, Brąszewic, a ostatnio pracował w WKS-ie Wieluń, z którym pożegnał III ligę w sezonie 2014/15. Nowemu trenerowi życzymy sukcesów na miarę swojego poprzednika. To już trzeci trener Juve w tym sezonie, bo w pierwszych czterech kolejkach Jutrzenkę prowadził przecież Zbigniew Kaczmarek.

Aktualności

XVII kolejka

15-17 listopada 2019 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 2 : 2 Jutrzenka
Andrespolia 2 : 2 Warta Sieradz
Pogoń 3 : 3 Zjednoczeni
ŁKS II Łódź 10 : 0 Pelikan II
Warta Dz. 1 : 0 Kwiatkowice
Ceramika 0 : 3 Kutno
Boruta 1 : 2 Polonia
Termy Ner 0 : 2 Orzeł
Włókniarz 1 : 3 Omega