Jutrzenka Warta

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Jutrzenka Warta szuka trenera! Casting rozpoczęty!

13 grudnia 2015 10:42

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkim kibicom życzymy dużo radości, miłości i spełnienia marzeń w nowym 2016 roku.

Zaś fanom Juve sukcesów na miarę tego roku, czyli wygrania sieradzkiej halówki i zwycięstw w IV lidze!

Po ostatnim meczu ligowym w Przedborzu opuścił nasz klub trener Tomasz Muchiński. Został opiekunem trzecioligowego Neru Poddębice. O zasługach popularnego Muchy chyba nie musimy pisać, bo były one chyba największe w historii klubu - siódme miejsce na półmetku IV ligi, dwanaście meczów bez porażki (m.in. wygrana w Łodzi z Widzewem!). Szkoda, że trener Muchiński tak krótko pracował w Warcie. Jednak to już historia, która idealnie przytrafiła się naszemu klubowi w roku jubileuszu 90-lecia.

Teraz jednak nadszedł czas na pisanie nowej historii, czyli sieradzka halówka i wiosenna walka w IV lidze. Tymczasem Juve nadal nie ma trenera. Media co prawda podają nazwiska (Szarpak, Galus, Przybył), ale są to tylko spekulacje. W rozmowie z nami prezes klubu potwierdził, że klub szuka trenera na rundę wiosenną. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z naszym klubem! Można przysłać swoje CV na naszą pocztę mailową, bądź skontaktować się z prezesem klubu Zbigniewem Zakrzewskim - tel. 604 974 837. Ciekawi jesteśmy jacy trenerzy skontaktują się z naszym klubem! O szczegółach zgłoszeń poinformujemy wkrótce!

27 listopada odbyło się oficjalne zakończenie rundy jesiennej naszych piłkarzy. W uroczystym spotkaniu wzięli udział piłkarze, trener Muchiński, zarząd klubu, władze miasta z Burmistrzem, jego Zastępcą i Przewodniczącym Rady na czele. Prezes klubu z panem Burmistrzem - Janem Serafińskim podziękowali piłkarzom za wspaniałą grę w rundzie jesiennej, zdobycie sieradzkiej halówki  i promocję klubu w całym województwie. Kilka zdań pożegnań wygłosił trener Muchiński, który otrzymał od piłkarzy pamiątkowy proporczyk i zdjęcie zespołu z autografami. W kuluarowych rozmowach dowiedzieliśmy się o propozycji z Neru Poddębice dla Adama Koniecznego (8 goli w rundzie jesiennej dla Jutrzenki). Pozostali piłkarze raczej na pewno zagrają u nas wiosną, choć zastanawia się nad powrotem do Kwiatkowic - Karol Kulczyński. Klub planuje wzmocnienie kadry 2-3 zawodnikami. Pierwszy trening ma się odbyć 12 stycznia 2016 roku w hali w Rossoszycy, a sieradzka halówka odbędzie sie 16 stycznia.

Poznaliśmy ostatnio grupy na sieradzką halę. Juve zagra z Wartą Działoszyn, LUKS-em Bałucz i Gal Gazem Galewice. W II grupie zagrają: Warta Sieradz, Zawisza Pajęczno, LKS Kwiatkowice i Orkan Buczek. Tytułu broni oczywiście nasza Jutrzenka Warta. Na tę imprezę chyba nikogo nie musimy zapraszać, a kibiców Juve jest ostatnio najwięcej.  

Aktualności

XIX kolejka

14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia