Jutrzenka Warta

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Jutrzenka Warta szuka trenera! Casting rozpoczęty!

13 grudnia 2015 10:42

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkim kibicom życzymy dużo radości, miłości i spełnienia marzeń w nowym 2016 roku.

Zaś fanom Juve sukcesów na miarę tego roku, czyli wygrania sieradzkiej halówki i zwycięstw w IV lidze!

Po ostatnim meczu ligowym w Przedborzu opuścił nasz klub trener Tomasz Muchiński. Został opiekunem trzecioligowego Neru Poddębice. O zasługach popularnego Muchy chyba nie musimy pisać, bo były one chyba największe w historii klubu - siódme miejsce na półmetku IV ligi, dwanaście meczów bez porażki (m.in. wygrana w Łodzi z Widzewem!). Szkoda, że trener Muchiński tak krótko pracował w Warcie. Jednak to już historia, która idealnie przytrafiła się naszemu klubowi w roku jubileuszu 90-lecia.

Teraz jednak nadszedł czas na pisanie nowej historii, czyli sieradzka halówka i wiosenna walka w IV lidze. Tymczasem Juve nadal nie ma trenera. Media co prawda podają nazwiska (Szarpak, Galus, Przybył), ale są to tylko spekulacje. W rozmowie z nami prezes klubu potwierdził, że klub szuka trenera na rundę wiosenną. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z naszym klubem! Można przysłać swoje CV na naszą pocztę mailową, bądź skontaktować się z prezesem klubu Zbigniewem Zakrzewskim - tel. 604 974 837. Ciekawi jesteśmy jacy trenerzy skontaktują się z naszym klubem! O szczegółach zgłoszeń poinformujemy wkrótce!

27 listopada odbyło się oficjalne zakończenie rundy jesiennej naszych piłkarzy. W uroczystym spotkaniu wzięli udział piłkarze, trener Muchiński, zarząd klubu, władze miasta z Burmistrzem, jego Zastępcą i Przewodniczącym Rady na czele. Prezes klubu z panem Burmistrzem - Janem Serafińskim podziękowali piłkarzom za wspaniałą grę w rundzie jesiennej, zdobycie sieradzkiej halówki  i promocję klubu w całym województwie. Kilka zdań pożegnań wygłosił trener Muchiński, który otrzymał od piłkarzy pamiątkowy proporczyk i zdjęcie zespołu z autografami. W kuluarowych rozmowach dowiedzieliśmy się o propozycji z Neru Poddębice dla Adama Koniecznego (8 goli w rundzie jesiennej dla Jutrzenki). Pozostali piłkarze raczej na pewno zagrają u nas wiosną, choć zastanawia się nad powrotem do Kwiatkowic - Karol Kulczyński. Klub planuje wzmocnienie kadry 2-3 zawodnikami. Pierwszy trening ma się odbyć 12 stycznia 2016 roku w hali w Rossoszycy, a sieradzka halówka odbędzie sie 16 stycznia.

Poznaliśmy ostatnio grupy na sieradzką halę. Juve zagra z Wartą Działoszyn, LUKS-em Bałucz i Gal Gazem Galewice. W II grupie zagrają: Warta Sieradz, Zawisza Pajęczno, LKS Kwiatkowice i Orkan Buczek. Tytułu broni oczywiście nasza Jutrzenka Warta. Na tę imprezę chyba nikogo nie musimy zapraszać, a kibiców Juve jest ostatnio najwięcej.  

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno