XIX kolejka: Pilica Przedbórz - Jutrzenka Warta 4:2 (2:0)
Zwycięska passa przerwana! Mucha trenerem Neru!

14 listopada 2015 14:15

W meczu XIX kolejki Jutrzenka grała w Przedborzu z Pilicą i przegrała 2:4. Skończyła się zwycięska passa 12 meczów bez porażki. Ostatecznie Jutrzenka zakończyła rundę jesienną na bardzo dobrym siódmym miejscu! Gratulacje dla piłkarzy, działaczy i trenera Tomasza Muchińskiego, który ostatnio otrzymał ofertę trenowania III-ligowego Neru Poddębice. Decyzja zapadła i popularny Mucha we wtorek 17 listopada został trenerem Neru! Szkoda! Trenerowi dziękujemy, a jego sukcesy na długo zostaną w naszej pamięci! Zarząd klubu szuka teraz jego następcy!

Relacja z meczu w Przedborzu:

2 min. - gol dla Pilicy w sytuacji sam na sam strzelił Dawid Janowski - 1:0;

8 min. - Jakub Pasiński obronił w sytuacji sam na sam;

15 min. - ładna akcja Juve - nikt nie zamknął dośrodkowania wzdłuż bramki;

22 min. - sytuacja sam na sam - obronił Jakub Pasiński;

30 min. - po akcji Pilicy - gol z pola karnego Dawida Janowskiego - 2:0;

40 min. - czerwona kartka dla zawodnika Pilicy;

47 min. - gola dla Juve zdobył Emilian Sulgan - 2:1;

70 min. - gola z karnego po zagraniu ręką zawodnika Pilicy zdobył Adam Konieczny - 2:2;

75 min. - gol dla Pilicy - Damian Woźniak - 3:2;

81 min. - gol dla Pilicy - Bartłomiej Madej - 4:2;

Skład Jutrzenki: Pasiński - Kosecki, Kulczyński, (od 79 min. Frąszczak), Pawlak (k), Armatys - Konieczny, Rymarski (od 76 min. Kwiatkowski), Dudek, Potocki - Maliszewski (od 88 min. Młotkiewicz), Różycki (od 46 min. Sulgan). Trener Tomasz Muchiński. Żółte kartki: Armatys, Różycki, Frąszczak. Czerwona kartka: Pasiński - 76 min.

Skład Pilicy: Milczarek - Lizyńczyk, Stolarski, Głowacki, Karasiński, Janowski, Kujawski, Naidyshak, Wożniak, Szymczyk, Madej. Trener Rafał Rabenda. Żółte kartki: Janowski, Woźniak, Naidyshak - dwie. Czerwona kartka: Naidyshak - 40 min.