Z Polonią Piotrków Trybunalski gramy o 13.45!
XVII kolejka: KS Paradyż - Jutrzenka Warta 1:1 (0:0)!

07 listopada 2015 14:14

W meczu XVII kolejki Jutrzenka grała w Paradyżu z liderem tabeli i zremisowała 1:1. To jedenasty mecz bez porażki Jutrzenki! Dzięki naszemu remisowi stratę do lidera odrabia Widzew, który wygrał i ma już tylko 7 punktów straty do miejsca dającego awans do III ligi.

Relacja z meczu w Paradyżu:

4 min. - strzał z 16 metrów Rafała Różyckiego - tuż obok okienka;

12 min. - strzał z pola karnego Mariusza Koćmina - obronił Jakub Pasiński;

37 min. - strzał Rafała Różyckiego - obronił bramkarz;

42 min. - Jakub Pasiński obronił strzał zawodnika Paradyża;

43 min. - strzał Mariusza Koćmina głową minął nasz słupek;

47 min. - po rzucie wolnym - strzał głową Karola Kulczyńskiego obronił bramkarz - dobitka Macieja Dudka z bliska - 0:1 dla Juve!;

49 min. - po akcji Paradyża - Jakub Pasiński obronił strzał z bliska;

54 min. - strzał zawodnika Paradyża - obok słupka;

58 min. - strzał z pola karnego Mateusza Śliwki - 1:1;

62 min. - strzał z 20 metrów - obronił Jakub Pasiński;

77 min. - strzał z pola karnego Daniela Armatysa - nad bramką;

79 min. - strzał z rzutu wolnego Emiliana Sulgana - obronił bramkarz;

90 min. - strzał przewrotką Mariusza Koćmina trafił w słupek!;

Skład Jutrzenki: Pasiński - Kosecki, Kulczyński, Pawlak (k), Armatys - Sulgan, Rymarski, Maliszewski (od 88 min. Korona), Dudek, Potocki - Różycki (od 90 min. Młotkiewicz). Trener Tomasz Muchiński. Żółte kartki: Kosecki, Różycki. Czerwona kartka: Kosecki - 86 min. - dwie żółte.

Skład Paradyża: Jędrzejeweski - Jura, Majsa, Telus, Majewski - Bańczyk (od 60 min. Kalinowski), Berc, Tyczyński, Śliwka (od 89 min. Makuch) - Koćmin (k), Kos (od 55 min. Gambka). Trener Zbigniew Podsiebierski.

Sędziował Maciej Lewandowski. Widzów około 50, w tym za Juve16.

W następnej kolejce, w środę - 11 listopada o godzinie 13.45 Jutrzenka podejmować będzie Polonię Piotrków Trybunalski. Na meczu wydany będzie nowy numer Juve gol.