Z Astorią Szczerców o 14.00, czyli pół godziny wcześniej!!!
XV kolejka: Omega Kleszczów - Jutrzenka Warta 0:0

24 października 2015 15:16

Nastąpiła zmiana godziny meczu XVI kolejki pomiędzy Jutrzenką a Astorią Szczerców. ŁZPN odgórnie postanowił, że mecze nie mogą rozpocząć się później niż o godzinie 14.00. Tak więc kibiców Juve zapraszamy w sobotę pół godziny wcześniej, bo mecz pierwotnie miał rozpocząć się o 14.30. Bramy stadionu otwarte będą od godziny 13.00 więc przy ładnej pogodzie zapraszamy o wejście na trybuny po godzinie 13.00.

W meczu XV kolejki Jutrzenka zremisowała bezbramkowo w Kleszczowie z byłym III-ligowcem - Omegą. Mecz potwierdził dobrą formę Jutrzenki, mimo gry bez Stefana Potockiego i Sylwestra Pawlaka, a Karol Kulczyński grał z kontuzją. Jutrzenka tym samym przedłużyła znakomitą passę dziewięciu meczów bez porażki - 5 zwyciestw i 4 remisy (tylko jeden stracony gol)! Po meczu wracający kibice Jutrzenki wjechali na sieradzkim wiadukcie na wypadek z udziałem dwóch samochodów. Nasi fani jako pierwsi udzielili pomocy poszkodowanym i pomagali strażakom i lekarzom w wyciągnięciu dwóch zakleszczonych mężczyzn z aut. Brawo kibice Jutrzenki! Na szczęście nikt nie zginął, choć samo miejsce zdarzenia nie wyglądało najlepiej!

Relacja z Kleszczowa:

1 min. - strzał w naszą poprzeczkę;

5 min. - sytuacja Juve - strzał z 20 metrów - nad poprzeczką;

7 min. - ładna akcja Jutrzenki - strzał Adama Koniecznego z pola karnego minął słupek bramki gospodarzy!;

15 min. - strzał zawodnika Omegi - obok naszego słupka;

42 min. - po wybiciu Jakuba Pasińskiego w sytuacji sam na sam - Rafał Różycki przelobował bramkarza i... bramkę;

43 min. - po rzucie rożnym piłka minęła nasz słupek;

45 min. - po rożnym - Jakub Pasiński obronił strzał  z 20 metrów;

52 min. - strzał z rzutu wolnego Adma Koniecznego - obronił bramkarz;

54 min. - ładna akcja Juve - strzał Macieja Dudka - za słaby - bramkarz obronił;

55 min. strzał z bliska Kowalskiego - minął nasze spojenie!;

57 min. - po rzucie rożnym piłka minęła nasz słupek;

68 min. - ładny strzał Rafała Różyckiego - bramkarz obronił na rzut rożny;

71 min. - strzał z dystansu - minął nasz słupek;

78 min. - po rożnym strzał zawodnika Omegi - minął naszą bramkę;

82 min. - strzał z pola karnego Rafała Różyckiego - zablokował na róg obrońca!;

Skład Jutrzenki: Pasiński - Kosecki, Frąszczak, Kulczyński, Armatys - Konieczny, Dudek, Rymarski, Sulgan (od 76 min. Korona) - Maliszewski (k), Różycki. Trener Tomasz Muchiński. Żółte kartki: Konieczny, Dudek. Czerwona kartka: Konieczny - po meczu.

Skład Omegi: Wiśniewski (k) - Słomian, Płóciennik, Lipertowicz, Jacak, Belica (od 85 min. Gasik), Radziejewski, Roczek, Tomesz, Barański (od 57 min. Janeczek), Kowalski (od 85 min. Roczek). Trener Marcin Zimoch. Żółta kartka: Lipertowicz. Czerwona kartka: Kowalski - po meczu.

Sędziował Radosław Urbaniak (Łódź). Widzów około 40, w tym za Juve 20.

W następnej kolejce, w sobotę 31 października o godzinie 14.00 Jutrzenka podejmuje Astorię Szczerców.