IV runda PP: Orkan Buczek - Jutrzenka Warta 4:0 (2:0)
Puchar odpuszczony, Widzew na pewno nie!

07 październik 2015 15:22

W meczu IV rundy Pucharu Polski Jutrzenka w środę,7 października grała w Buczku z Orkanem. Niestety nasi piłkarze najwidoczniej odpuścili ten mecz, bo przegralismy aż 0:4. Oto mała relacja z tego meczu:

3 min. - po rzucie rożnym strzał samobójczy zawodnika Jutrzenki - 1:0 dla Orkana;

25 min. - strzał z rzutu wolnego Emiliana Sulgana - nad bramką;

27 min. - Tomasz Marecki w sytuacji sam na sam - obok bramki;

34 min. - Tomasz Marecki pokonał naszego bramkarza strzałem głową - 2:0;

68 min. - Tomasz Marecki wykorzystał sytuację sam na sam - 3:0;

71 min. - Sebastian Kieraś w sytaucji sam na sam i 4:0;

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Frąszczak, Pawlak (k), Armatys - Kosecki, Dudek (od 60 min. Potocki), Rymarski, Sulgan - Różycki, Młotkiewicz, Konieczny. Trener Tomasz Muchiński.

Skład Orkana: Welsam - Ciepłucha, Popek, Faryś, Boruń, Kopa, Płuciennik, Liśkiewicz, Niciak, Krzciuk, Marecki. Trener Jacek Berensztajn.

Sędziował Robert Felcenloben. Widzów około 50, za Juve 6.

A już w najbliższą sobotę, 10 października o godzinie 15.30 (zmiana godziny meczu!!!) Jutrzenka zagra mecz rundy jesiennej! W Łodzi przy ul. Milionowej Juve zagra z faworytem rozgrywek z RTS-em Widzew Łódź. W Jutrzence nie zagrają: Robert Jarecki (kontuzja) oraz Marcin Kosecki (kartki), zaś w Widzewie: Adrian Budka i Damian Dudała (kontuzje) oraz Okachi (kartki). Kibiców Juve (będzie ponad 60 osób) prosimy o wcześniejsze przybycie na mecz, bo wejście trwa około 30 minut! Prosimy również o kulturalny doping dla obu drużyn, bo większość kibiców Juve to kibice Widzewa więc może do przerwy za Widzewem, a po zmianie stron za Juve? Współczujemy fanom Juve!