X kolejka: Jutrzenka Warta - Boruta Zgierz 1:1 (1:0)
Strata gola, strata punktów!

26 wrzesień 2015 15:46

W meczu X kolejki, w sobotę 26 września Jutrzenka podejmowała Borutę Zgierz i zremisowała 1:1. To pierwszy stracony gol w czterech meczach przez zespół Tomasza Muchińskiego, a przy okazji strata dwóch punktów, bo Juve ten mecz powinno wygrać. Oto relacja z tego meczu:

9 min. - strzał głową Adama Koniecznego z 16 metrów obok słupka;

14 min. - strzał z dystansu Sebastiana Ceglarza - obronił nasz Jakub Pasiński;

21 min. - po podaniu Adama Koniecznego - Stefan Potocki pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam - 1:0;

28 min. - strzał z 16 metrów Oktawiana Maliszewskiego - obok okienka!;

30 min. - strzał z pola karnego Macieja Dudka - piłka trafiła w zawodnika gości - rzut rożny;

32 min. - strzał z rzutu wolnego Sebastiana Ceglarza - obronił Jakub Pasiński;

33 min. - po rzucie rożnym strzał głową zawodnika gości - nad bramką;

45 min. - strzał z 16 metrów Macieja Dudka trafił w słupek;

53 min. - Sebastian Ceglarz z bliska wyrównał 1:1;

59 min. - po rzucie wolnym Stefana Potockiego - Maciej Dudek z bliska nie trafił!;

63 min. - strzał Sebastiana Ceglarza - minął naszą bramkę;

78 min. - strzał z boku boiska Adama Koniecznego - tuż nad poprzeczką;

81 min. - strzał z dystansu Emiliana Sulgana - nad poprzeczką;

82 min. - strzał z dystansu zawodnika gości - obok słupka;

90 min. - sędzia doliczył 3 minuty;

90 + 2 min. - strzał z rzutu wolnego Stefana Potockiego - bramkarz wybronił na rzut rożny;

Skład Jutrzenki: Pasiński - Jarecki (k), Kulczyński, Pawlak, Kosecki - Dróżdż (od 72 min. Sulgan), Korona (od 83 min. Młotkiewicz), Maliszewski, Potocki - Dudek, Konieczny. Trener Tomasz Muchiński. Żółte kartki: Maliszewski, Pawlak.

Skład Boruty: Ilncki - Ceglarz Damian, Kowalski, Sadłecki, Ceglarz Sebastian, Antczak, Baszczyński, Snita (k) (od 84 min. Gil), Olesiński (od 77 min. Banaszczyk), Antosik, Bagródzki (od 46 min. Wiktorowski). Trener Kacper Rus. Żółte kartki: Snita, Sebastian Ceglarz.

Sędziował Tomasz Lewandowski (Piotrków Trybunalski). Widzów około 200.

W następnej kolejce, w środę - 30 września o godzinie 16.30 Jutrzenka zagra w Radomsku z Mechanikiem.