Jutrzenka Warta

Łukasz Bartczak trenerem Jutrzenki Warta!
XVIII turniej "Dzikich Drużyn" - 5 września!

29 sierpnia 2015 16:52

Od czwartku, tj. 3 września trenerem Jutrzenki Warta zostanie Łukasz Bartczak. Pochodzący z Łodzi były trener Włokniarza Zgierz, Rosanowa oraz asystent w ŁKS-ie Łódź u Marka Chojnackiego przejmie schedę po Zbigniewie Kaczmarku. Więcej o nowym trenerze Juve napiszemy wkrótce. Problemem jest środowy mecz z Włókniarzem Zelów. Kto jutro poprowadzi nasz zespół w meczu ligowym? Chyba zagramy bez trenera na ławce! Może doświadczony Rafał Różycki podejmie się tego zadania? Pytań jest o wiele więcej. Na niektóre z nich odpowiedź otrzymamy w środę!

Po porażce w Rosanowie, w poniedziałek 31 sierpnia trener Zbigniew Kaczmarek podał się do dymisji! Kto będzie jego następcą? Na dzień dzisiejszy nie wiadomo. Trener Kaczmarek prowadził Jutrzenkę od maja 2014 roku. Jego sukcesem jest zdobycie ostatniej halówki i wygranie sieradzkiej klasy okręgowej. Niestety rok temu nie udało mu się utrzymać Jutrzenki w IV lidze, a start tego sezonu nie zadawala nikogo w naszym klubie. W czterech meczach Juve zdobyło 1 punkt! Za sukcesy klubu - dzięki panie trenerze!

W meczu IV kolejki łódzkiej IV ligi, w sobotę - 29 sierpnia Jutrzenka przegrała w Rosanowie z LKS-em 0:2. Juve tylko do przerwy miało sytuacje bramkowe niewykorzystane przez Roberta Jareckiego i Stefana Potockiego.

37 min. - 1:0 dla gospodarzy - Tomasz Kurstak;

69 min. - 2:0 dla miejscowych - Sebastian Dreschler;

Skład Jutrzenki: Pasiński - Kosecki, Kulczyński, Frąszczak, Pawlak (k) - Jarecki (od 70 min. Dróżdż), Maliszewski, Dudek (od 75 min. Młotkiewicz), Rymarski (od 82 min. Armatys), Potocki - Konieczny (od 65 min. Sulgan). Żółta kartka: Frąszczak.

Sędziował Patryk Niedźwiedzki. (Piotrków Trybunalski). Widzów ponad 100, w tym za Jutrzenką 8.

W następnej kolejce, w środę 2 września o godzinie 17.00 zagra w Warcie z Włókniarzem Zelów.

W sobotę, 5 września na naszym stadionie oraz na Orliku odbędzie się XVIII turniej "Dzikich Drużyn" - Piątki Piłkarskie pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Warty. Zagrać może każdy, bo są cztery kategorie wiekowe (od najmłodszych do najstarszych). Zespół może liczyć maksymalnie 8 osób. Zapisy u pani Małgorzaty Kłys (tel. 691 724 228) oraz Huberta Kamoli (tel. 697 629 906).

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia