Jutrzenka Warta - Stal Pleszew 2:2 (1:1)
Jutrzenka Warta - Ner Poddębice 0:3 (0:0)

29 lipiec 2015 21:21

W meczu sparingowym rozegranym 1 sierpnia w Warcie - Jutrzenka zremisowała ze Stalą Pleszew 2:2. Gole dla Juve zdobyli: Adam Konieczny w 9 min. oraz Emilian Sulgan w 60 min. Skład Jutrzenki: Przygodzki - Jarecki, Łukasz Frąszczak, Korona, Marcin Kosecki - Bartosz Stasiak, Maliszewski, Dudek, Potocki - Młotkiewicz, Adam Konieczny. Na zmiany wchodzili: Sulgan, Różycki, Daniel Armatys, Dróżdż oraz Krystian Kubasik. Sędziował Rafał Iwankiewicz, widzów około 50.

W ostatnim sparingu przed ligą - 8 sierpnia, w sobotę prawodopodobnie o godzinie 17.00 Jutrzenka podejmować będzie zespół z Janiszewic.

Natomiast 15 sierpnia (sobota) o godzinie 18.00 Jutrzenka w I kolejce łódzkiej IV ligi podejmie rezerwy GKS-u Bełchatów.

W kolejnym meczu sparingowym, w środę 29 lipca Jutrzenka przegrała z III-ligowym Nerem Poddębice 0:3. Do przerwy było bez goli, a nasz Tomasz Kwiatkowski obronił rzut karny. Juve też miało swoje sytuacje, a najbardziej aktywny był wracający po kontuzji - Robert Jarecki. Przez większość meczu Juve było równorzędnym rywalem dla podopiecznych Piotra Szarpaka (były widzewiak, strzelec wielu ważnych goli w historii RTS-u, mistrz Polski i uczestnik Ligi Mistrzów). Jednak im dłużej trwał mecz tym więcej sytuacji mieli goście, którzy zdobyli gole w 60, 78 i 89 min. Dla Juve po przerwie sytuacje miał Dominik Młotkiewicz, ale gol honorowy dla Jutrzenki nie padł.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Jarecki, Frąszczak, Jurga, Pawlak (k) - Kosecki, Dudek, Rymarski, Armatys, Potocki - Konieczny. Na zmiany wchodzili: Maliszewski, Różycki, Sulgan, Młotkiewicz, Korona, Ibusz, Stasiak, Kępniak i Tarnowski. Widzów około 150. Sędziował Tomasz Błaszczyk.