Jutrzenka Warta

Juve trzecie na turnieju w Ostrowie Wielkpolskim
Olboye w pucharze zagrają z Wróblewem!

05 lipiec 2015 15:20

W sobotę - 18 lipca w Ostrowie Wielkpolskim Jutrzenka zagrała w turnieju zajmując w nim III miejsce. Mecze grano 2x30 minut. W półfinale Juve przegrało z III-ligową Ostrowią Ostrów Wielkopolski 0:2 (0:1). W meczu o III miejsce Jutrzenka wygrała z IV-ligową Polonią Kępno 2:1 (1:0), po dwóch golach Emiliana Sulgana. Turniej wygrała Ostrowia po wygranej finałowej z III-ligową Centrą Ostrów Wielkopolski 3:1. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka mieli okazję sprawdzić z zespołami z wyższych lig.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Jurga, Kulczyński, Korona, Pawlak (k) - Rymarski, Stasiak, Ibusz, Sulgan - Dudek, Konieczny. Na zmiany wchodzili: Młotkiewicz, Kosecki, Tarnowski.

Z nowych zawodników warto odnotować występ piłkarzy Piasta Błaszki - Koniecznego, Rymarskiego, Stasiaka i i Ibusza oraz pochodzących ze Zduńskiej Woli - Koseckiego i Tarnowskiego. Ponadto na pierwszych treningach można było zobaczyć - Arymatysa, Kępniaka oraz ... Roberta Jareckiego (powrót po kontuzji). Niestety treningów na razie nie wznowili: Jędrzej Dzieran, Marcin Nowicki i Piotr Sajda.

W następnym meczu sparingowym Jutrzenka w środę, 22 lipca o godzinie 18.30 zagra w Działoszynie z III-ligową Wartą.

Jak wszystkim wiadomo IV liga będzie powiększona do 20 drużyn ze względu na dopuszczenie do rozgrywek nowego klubu - RTS Widzew Łódź, na szczęście nie tego Cackowego. Prawdopodobnie Widzew pierwsze mecze zagra na wyjazdach, bo stadiom na SMS-ie (tam będą grać łodzianie) będzie gotowy za kilka tygodni. Ciekawi jesteśmy kiedy Juve zagra z RTS-em. Terminarza łódzkiej IV ligi jeszcze nie ma.

26 lipca (niedziela) w Warcie o godzinie 17.00 nasi oldboye - Juve Warta - zagrają w I rundzie Pucharu Polski z nowym klubem (powstał z połączenia Wągłczewa i Słomkowa) - KS Wróblew. Na ten mecz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

8 lipca o godzinie 18.00 odbędzie się pierwszy trening Jutrzenki przed sezonem w łódzkiej IV lidze. Na dzień dzisiejszy nikt  z zespołu nie odchodzi, nie znamy też nazwisk nowych piłkarzy. 18 lipca Jutrzenka rozegra swój pierwszy mecz sparingowy, a naszym rywalem będzie Ustków. 22 lipca zagramy najprawdopodobnie z WKS-em Wieluń, zaś 26 z Omegą w Kleszczowie. 29 lipca zagramy w Warcie z III-ligowym Nerem Poddębice. 1 albo 2 sierpnia zagramy z Centrą Ostrów Wielkoposki.

Zaś 8 sierpnia Jutrzenka zagra pierwszy mecz ligowy w IV lidze. Mecz na pewno odbędzie się w Warcie, bo Juve jest beniaminkiem, ale nie wiemy jeszcze kto będzie naszym rywalem.

Aktualności

XVII kolejka

15-17 listopada 2019 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 2 : 2 Jutrzenka
Andrespolia 2 : 2 Warta Sieradz
Pogoń 3 : 3 Zjednoczeni
ŁKS II Łódź 10 : 0 Pelikan II
Warta Dz. 1 : 0 Kwiatkowice
Ceramika 0 : 3 Kutno
Boruta 1 : 2 Polonia
Termy Ner 0 : 2 Orzeł
Włókniarz 1 : 3 Omega