Jutrzenka Warta

Juve trzecie na turnieju w Ostrowie Wielkpolskim
Olboye w pucharze zagrają z Wróblewem!

05 lipca 2015 15:20

W sobotę - 18 lipca w Ostrowie Wielkpolskim Jutrzenka zagrała w turnieju zajmując w nim III miejsce. Mecze grano 2x30 minut. W półfinale Juve przegrało z III-ligową Ostrowią Ostrów Wielkopolski 0:2 (0:1). W meczu o III miejsce Jutrzenka wygrała z IV-ligową Polonią Kępno 2:1 (1:0), po dwóch golach Emiliana Sulgana. Turniej wygrała Ostrowia po wygranej finałowej z III-ligową Centrą Ostrów Wielkopolski 3:1. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka mieli okazję sprawdzić z zespołami z wyższych lig.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Jurga, Kulczyński, Korona, Pawlak (k) - Rymarski, Stasiak, Ibusz, Sulgan - Dudek, Konieczny. Na zmiany wchodzili: Młotkiewicz, Kosecki, Tarnowski.

Z nowych zawodników warto odnotować występ piłkarzy Piasta Błaszki - Koniecznego, Rymarskiego, Stasiaka i i Ibusza oraz pochodzących ze Zduńskiej Woli - Koseckiego i Tarnowskiego. Ponadto na pierwszych treningach można było zobaczyć - Arymatysa, Kępniaka oraz ... Roberta Jareckiego (powrót po kontuzji). Niestety treningów na razie nie wznowili: Jędrzej Dzieran, Marcin Nowicki i Piotr Sajda.

W następnym meczu sparingowym Jutrzenka w środę, 22 lipca o godzinie 18.30 zagra w Działoszynie z III-ligową Wartą.

Jak wszystkim wiadomo IV liga będzie powiększona do 20 drużyn ze względu na dopuszczenie do rozgrywek nowego klubu - RTS Widzew Łódź, na szczęście nie tego Cackowego. Prawdopodobnie Widzew pierwsze mecze zagra na wyjazdach, bo stadiom na SMS-ie (tam będą grać łodzianie) będzie gotowy za kilka tygodni. Ciekawi jesteśmy kiedy Juve zagra z RTS-em. Terminarza łódzkiej IV ligi jeszcze nie ma.

26 lipca (niedziela) w Warcie o godzinie 17.00 nasi oldboye - Juve Warta - zagrają w I rundzie Pucharu Polski z nowym klubem (powstał z połączenia Wągłczewa i Słomkowa) - KS Wróblew. Na ten mecz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

8 lipca o godzinie 18.00 odbędzie się pierwszy trening Jutrzenki przed sezonem w łódzkiej IV lidze. Na dzień dzisiejszy nikt  z zespołu nie odchodzi, nie znamy też nazwisk nowych piłkarzy. 18 lipca Jutrzenka rozegra swój pierwszy mecz sparingowy, a naszym rywalem będzie Ustków. 22 lipca zagramy najprawdopodobnie z WKS-em Wieluń, zaś 26 z Omegą w Kleszczowie. 29 lipca zagramy w Warcie z III-ligowym Nerem Poddębice. 1 albo 2 sierpnia zagramy z Centrą Ostrów Wielkoposki.

Zaś 8 sierpnia Jutrzenka zagra pierwszy mecz ligowy w IV lidze. Mecz na pewno odbędzie się w Warcie, bo Juve jest beniaminkiem, ale nie wiemy jeszcze kto będzie naszym rywalem.

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno