Jutrzenka Warta

XXIII kolejka: LZS Masłowice - Jutrzenka Warta 0:9 (0:4)
Jubileusz przełożony na jesień!

19 kwietnia 2015 18:38

W meczu XXIII kolejki lider tabeli - Jutrzenka Warta wygrała na wyjeździe z ostatnim zespołem klasy okręgowej - Masłowicami 9:0. Gole dla Jutrzenki zdobywali: w 7 min. po rzucie wolnym Stefana Potockiego strzałem głową - Mateusz Maraszek; w 26 min. po akcji Marcina Nowickiego i strzale głową Rafała Różyckiego - trafienie samobójcze; w 32 min. po akcji Sylwestra Pawlaka i strąceniu Rafała Różyckiego - strzałem z bliska Maciej Dudek; w 38 min. po podaniu Stefana Potockiego - Maciej Dudek strzałem głową; w 50 min. po faulu na Stefanie Potockim z rzutu karnego trafił Rafał Różycki; w 55 min. po akcji Sylwestra Pawlaka - z bliska trafił Rafał Różycki; w 58 min. po podaniu Stefana Potockiego ponownie Rafał Różycki; w 78 min. po podaniu Sylwestra Pawlaka - Dominik Młotkiewicz; w 83 min. po akcji Mateusza Maraszka - wynik ustalił Rafał Różycki. Ponadto w 17 min. w słupek trafił Różycki, a w tej samej minucie obok słupka strzelał Pawlak. W 28 min. obok okienka strzelał Różycki. W 40 min. Oktawian Maliszewski z woleja strzelił nad bramką. W 42 min. głową uderzał Dudek, ale nad poprzeczką. Masłowice mogły zdobyć honorowego gola w 63 min. gdy z bliska zawodnik LZS-u strzelił nad poprzeczką!

Skład Jutrzenki: Pasiński - Nowicki (od 46 min. Jurga), Kulczyński, Wolny (od 59 min. Korona), Pawlak (k) - Potocki, Maliszewski, Maraszek, Sulgan (od 46 min. Dróżdż) - Dudek (od 65 min. Młotkiewicz), Różycki. Żółta kartka: Potocki. Sędziował Arkadiusz Staniucha. Widzów około 50, w tym za Jutrzenką 27.

W następnej kolejce, w niedzielę - 26 kwietnia o godzinie 16.00 Jutrzenka podejmować będzie KS Chojne.

Komitet organizacyjny jubileuszu 90-lecia Jutrzenki Warta zdecydował, że wszystkie uroczystości odbędą się w rundzie jesiennej. Spowodowane jest to brakiem wolnych terminów w czerwcu (mecze Jutrzenki których nie można przełożyć, Dni Warty i koniec roku szkolnego). Tak więc mecze z Widzewem, wystawa w muzeum oraz bal sportowca odbędą się najwcześniej w sierpniu albo wrześniu.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec