Jutrzenka Warta

Z WARTĄ SIERADZ W ŚRODĘ!!!

05 lutego 2012 09:39

Nie odbył się planowany na sobotę pierwszy sparing naszej Jutrzenki. W zamian w środę (9 luty), o godzinie 17.00 Juve zagra z Wartą Sieradz na sztucznej murawie w Sieradzu, zaś w sobotę (11 luty) o 13.00 z WKS-em Wieluń. Pozostałe mecze sparingowe wg wcześniejszego harmonogramu. Jeśli zima będzie długo trzymać, to 9 marca w piątek o godzinie 19.00 Jutrzenka zagra jeszcze jeden sparing z Pilicą Przedbórz.

We wtorek, 24 stycznia nasz zawodnik Łukasz Noweta przeszedł operację mieśnia łydki naderwanego podczas halowych mistrzostw. Popularny Lucky jest już w domu, a jego noga będzie w gipsie przez najbliższe 6 tygodni. Łukaszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i formy sportowej.

Piąte miejsce zajął fan club Warta podczas halowego turnieju piłki nożnej fan clubów łódzkiego Widzewa. W imprezie nasi zagrali razem z FC Sieradz, a pozostali pomagali w organizacji sprawnie przeprowadzonego turnieju, który odbył się w Sieradzu w minioną sobotę. Barwy naszego fan clubu reprezentowali: Damian Rosiak, Rafał Cybulski, Piotr Janiak (zdobywca wszystkich 5 goli drużyny) i Kuba Michalski. W imprezie brało udział 16 fan clubów z całej Polski, a turniej podobnie jak przed rokiem wygrał FC Zelów! Mieszany FC Warta i FC Sieradz w grupie zajął drugie miejsce przegrywając z Pabianicami 0:1 oraz wygrywając z FC Skierniewice 3:0 i i FC Wolbórz 2:0.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec