Jutrzenka Warta

Z WARTĄ SIERADZ W ŚRODĘ!!!

05 luty 2012 09:39

Nie odbył się planowany na sobotę pierwszy sparing naszej Jutrzenki. W zamian w środę (9 luty), o godzinie 17.00 Juve zagra z Wartą Sieradz na sztucznej murawie w Sieradzu, zaś w sobotę (11 luty) o 13.00 z WKS-em Wieluń. Pozostałe mecze sparingowe wg wcześniejszego harmonogramu. Jeśli zima będzie długo trzymać, to 9 marca w piątek o godzinie 19.00 Jutrzenka zagra jeszcze jeden sparing z Pilicą Przedbórz.

We wtorek, 24 stycznia nasz zawodnik Łukasz Noweta przeszedł operację mieśnia łydki naderwanego podczas halowych mistrzostw. Popularny Lucky jest już w domu, a jego noga będzie w gipsie przez najbliższe 6 tygodni. Łukaszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i formy sportowej.

Piąte miejsce zajął fan club Warta podczas halowego turnieju piłki nożnej fan clubów łódzkiego Widzewa. W imprezie nasi zagrali razem z FC Sieradz, a pozostali pomagali w organizacji sprawnie przeprowadzonego turnieju, który odbył się w Sieradzu w minioną sobotę. Barwy naszego fan clubu reprezentowali: Damian Rosiak, Rafał Cybulski, Piotr Janiak (zdobywca wszystkich 5 goli drużyny) i Kuba Michalski. W imprezie brało udział 16 fan clubów z całej Polski, a turniej podobnie jak przed rokiem wygrał FC Zelów! Mieszany FC Warta i FC Sieradz w grupie zajął drugie miejsce przegrywając z Pabianicami 0:1 oraz wygrywając z FC Skierniewice 3:0 i i FC Wolbórz 2:0.

Aktualności

I kolejka

25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn Orzeł Nieborów
Stal Głowno Ner Poddębice
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia Warta Sieradz
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola