Jutrzenka Warta

Juve mistrzem po raz czwarty! - Halówka w siewie.tv!
Warta Sieradz - Jutrzenka Warta 3:1 (1:0)

17 stycznia 2015 16:25

W pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną Jutrzenka w sobotę, 24 stycznia na sztucznej trawie w Sieradzu zagrała z III-ligową Wartą Sieradz przegrywając 1:3 (0:1). Gola dla Juve w 60 min. zdobył Emilian Sulgan.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Wolny, Jurga, Różycki, Sulgan - Maciej Dudek (Goszczanów), Nowicki, Maraszek, J.Dzieran - S.Dróżdż (Ustków), Młotkiewicz. Na zmiany wchodzili: Przygodzki - Szyc, Pawlak, Stefan Potocki (Skierniewice). Sędziował Tomasz Błaszczyk. Widzów około 80, w tym za Juve około 30.

Sukces Jutrzenki można obejrzeć w niezawodnej telewizji internetowej: siewie.tv

http://youtu.be/Bj2TeZtA1v4

Jutrzenka Warta została mistrzem ziemi sieradzkiej w halowej piłce nożnej! To już czwarty triumf popularnego Juve w 23-letniej historii imprezy! Przy głośnym dopingu swych kibiców (jedyni słyszalni w tym roku) w wielkim finale po rzutach karnych Juve pokonało Zawiszę Pajęczno! W regulaminowym czasie gry był remis 1:1 (gol Sylwestra Pawlaka), dogrywka też nie przyniosła rozstrzygnięcia. Do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było aż pięciu serii, a decydującego gola zdobył Jędrzej Dzieran. Oprócz niego karne wykorzystali: Sylwester Pawlak, Jarosław Szyc, Emilian Sulgan i Oktawian Maliszewski. Był to drugi pojedynek obu zespołów w tych mistrzostwach, bo obie drużyny spotkały się w grupie i wówczas lepszy był Zawisza wygrywając z nami 1:0. Jednak później Juve wygrało z KS Chojne 4:1 (Jarosław Szyc-2 i Emilian Sulgan-2) i z WKS-em Wieluń 2:1 (Jarosław Szyc-2). W półfinale Juve trafiło na odwiecznego rywala, czyli Wartę Sieradz i ograło ją 2:0 po dogrywce i dwóch golach Sylwestra Pawlaka! W meczu o III miejsce Warta Sieradz po karnych pokonała Piast Błaszki. Królem strzelców turnieju został zawodnik Jutrzenki - Jarosław Szyc - strzelec 4 goli. Najlepszym zawodnikiem Juve i puchar Burmistrza Gminy i Miasta Warta otrzymał Sylwester Pawlak. Prezes naszego klubu nie ukrywał wzruszenia i kto wie czy nie jest najbardziej utytułowanym prezesem klubowym, bo pod jego rządami Jutrzenka zdobyła aż trzy tytuły! Postaramy się to sprawdzić w najbliższym czasie!

Skład Jutrzenki - halowego mistrza ziemi sieradzkiej: Tomasz Kwiatkowski, Łukasz Przygodzki - Sylwester Pawlak (kapitan), Marcin Nowicki, Rafał Różycki, Karol Kulczyński, Jarosław Szyc, Oktawian Maliszewski, Jędrzej Dzieran, Emilian Sulgan, Jakub Jurga, Dominik Młotkiewicz. Prezes Zbigniew Zakrzewski. Trenerzy: Zbigniew Kaczmarek, Antoni Majewski. Kierownik: Mariusz Gajecki.

Na turnieju wydany został nowy numer Juve gol, już dostępny na naszej stronie. Zapraszamy również do naszej galerii zdjęć!

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno