Jutrzenka Warta

Juve mistrzem po raz czwarty! - Halówka w siewie.tv!
Warta Sieradz - Jutrzenka Warta 3:1 (1:0)

17 stycznia 2015 16:25

W pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną Jutrzenka w sobotę, 24 stycznia na sztucznej trawie w Sieradzu zagrała z III-ligową Wartą Sieradz przegrywając 1:3 (0:1). Gola dla Juve w 60 min. zdobył Emilian Sulgan.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Wolny, Jurga, Różycki, Sulgan - Maciej Dudek (Goszczanów), Nowicki, Maraszek, J.Dzieran - S.Dróżdż (Ustków), Młotkiewicz. Na zmiany wchodzili: Przygodzki - Szyc, Pawlak, Stefan Potocki (Skierniewice). Sędziował Tomasz Błaszczyk. Widzów około 80, w tym za Juve około 30.

Sukces Jutrzenki można obejrzeć w niezawodnej telewizji internetowej: siewie.tv

http://youtu.be/Bj2TeZtA1v4

Jutrzenka Warta została mistrzem ziemi sieradzkiej w halowej piłce nożnej! To już czwarty triumf popularnego Juve w 23-letniej historii imprezy! Przy głośnym dopingu swych kibiców (jedyni słyszalni w tym roku) w wielkim finale po rzutach karnych Juve pokonało Zawiszę Pajęczno! W regulaminowym czasie gry był remis 1:1 (gol Sylwestra Pawlaka), dogrywka też nie przyniosła rozstrzygnięcia. Do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było aż pięciu serii, a decydującego gola zdobył Jędrzej Dzieran. Oprócz niego karne wykorzystali: Sylwester Pawlak, Jarosław Szyc, Emilian Sulgan i Oktawian Maliszewski. Był to drugi pojedynek obu zespołów w tych mistrzostwach, bo obie drużyny spotkały się w grupie i wówczas lepszy był Zawisza wygrywając z nami 1:0. Jednak później Juve wygrało z KS Chojne 4:1 (Jarosław Szyc-2 i Emilian Sulgan-2) i z WKS-em Wieluń 2:1 (Jarosław Szyc-2). W półfinale Juve trafiło na odwiecznego rywala, czyli Wartę Sieradz i ograło ją 2:0 po dogrywce i dwóch golach Sylwestra Pawlaka! W meczu o III miejsce Warta Sieradz po karnych pokonała Piast Błaszki. Królem strzelców turnieju został zawodnik Jutrzenki - Jarosław Szyc - strzelec 4 goli. Najlepszym zawodnikiem Juve i puchar Burmistrza Gminy i Miasta Warta otrzymał Sylwester Pawlak. Prezes naszego klubu nie ukrywał wzruszenia i kto wie czy nie jest najbardziej utytułowanym prezesem klubowym, bo pod jego rządami Jutrzenka zdobyła aż trzy tytuły! Postaramy się to sprawdzić w najbliższym czasie!

Skład Jutrzenki - halowego mistrza ziemi sieradzkiej: Tomasz Kwiatkowski, Łukasz Przygodzki - Sylwester Pawlak (kapitan), Marcin Nowicki, Rafał Różycki, Karol Kulczyński, Jarosław Szyc, Oktawian Maliszewski, Jędrzej Dzieran, Emilian Sulgan, Jakub Jurga, Dominik Młotkiewicz. Prezes Zbigniew Zakrzewski. Trenerzy: Zbigniew Kaczmarek, Antoni Majewski. Kierownik: Mariusz Gajecki.

Na turnieju wydany został nowy numer Juve gol, już dostępny na naszej stronie. Zapraszamy również do naszej galerii zdjęć!

Aktualności

XIX kolejka

14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia