Jutrzenka Warta

XV kolejka: Jutrzenka Warta - Strzelce Wielkie 3:0 (1:0)
Juve wreszcie liderem!

08 listopada 2014 16:04

W meczu XV kolejki Jutrzenka pokonała zespół GLKS Strzelce Wielkie 3:0. Gole dla Juve zdobywali: w 16 min. Sylwester Pawlak z rzutu karnego po faulu na Rafale Różyckim; w 80 min. Piotr Sajda głową po rzucie rożnym Roberta Jareckiego; w 82 min. Dominik Młotkiewicz po akcji Mateusza Maraszka. W sumie Jutrzenka stworzyła wiele sytuacji i mogła wygrać o wiele wyżej. W 9 min. strzelał Emilian Sulgan, ale za słabo i bramkarz gości obronił. Goście mieli swe sytuacje do przerwy. W 28 min. zawodnik gości był sam na sam z naszym bramkarzem, ale górą był Tomasz Kwiatkowski. Minutę później po dośrodkowaniu zespołu ze Strzelec piłka pewnie wpadłaby do naszej bramki, ale drugi zawodnik GLKS-u z bliska strzelił głową...  obok słupka! W 50 min. strzelał Jędrek Dzieran, ale nad poprzeczką. W 56 min. swą sytuację mieli goście, ale strzelili nad poprzeczką. W 72 min. strzelał Piotr Sajda - bramkarz wybronił na rzut rożny. W 76 min. goście mogli wyrównać, ale piłką minęła nasz słupek.
W 79 min. swą akcję miał Robert Jarecki, ale bramkarz wybronił strzał z kąta.
W ostatniej minucie strzał Piotra Sajdy minął słupek i mecz zakończył się pewną wygraną Jutrzenki. Juve zostało liderem tabeli, bo swój mecz przegrał dotychczasowy lider - KS Chojne. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol! Wkrótce dostępny na naszej stronie.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki, Kaczor, Kulczyński, Pawlak (k) - J.Dzieran (od 73 min. Młotkiewicz), Maliszewski (od 86 min. P.Chudzik), Maraszek, Szyc - Różycki (od 66 min. Jarecki), Sulgan (od 61 min. Sajda). Żółta kartka: Szyc. Sędziował Tomasz Lont. Widzów około 80.

W następnej kolejce, we wtorek, 11 listopada Jutrzenka o godzinie 13.00 zagra w Wieruszowie z Prosną.

Aktualności

XXX kolejka

15-18 czerwca 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Rząśnia 3 : 4 Jutrzenka Warta
Warta II Sieradz 1 : 0 WKS Wieluń
TS Janiszewice 5 : 2 LZS Brąszewice
MLKS Konopnica 4 : 2 GKS Chojne
Warta Działoszyn 2 : 1 Tęcza Brodnia
Zawisza Pajęczno 0 : 4 Słowian Dworszowice
Piast Błaszki 7 : 1 Hetman Rusiec
Złoczewia Złoczew 6 : 3 KS Karsznice