Jutrzenka Warta

XII kolejka sieradzkiej klasy okręgowej:
Jutrzenka Warta - LUKS Bałucz 2:1 (1:0)!

18 października 2014 18:41

W meczu na szczycie sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka po zaciętym, dobrym meczu pokonała dotychczasowego lidera - prowadzonego przez byłego naszego trenera - Antoniego Dąbrowskiego - LUKS Bałucz 2:1 i została liderem tabeli! Mecz przebiegał pod dyktando Juve, które stworzyło sobie więcej sytuacji bramkowych. W 12 min. strzelał Rafał Różycki, ale piłka przeleciała nad bramką. W 15 min. uderzał Piotr Sajda minimalnie obok słupka. W 19 min. z rzutu wolnego uderzał znów Piotr Sajda, ale piłka po poprzeczce opuściła plac gry. W 28 min. Jutrzenka objęła prowadzenie. Jędrek Dzieran idealnie obsłużył Oktawiana Maliszewskiego, który ładnym uderzeniem dał nam gola. W 38 min. faulowany był w polu karnym Rafał Różycki, ale gwizdek sędziego milczał. Druga połowa była podobna, choć goście mieli kilka swoich okazji. W 47 min. Tomasz Kwiatkowski - bramkarz Juve obronił strzał z bliska. Minutę później strzelał z pola karnego nasz Karol Kulczyński, ale bramkarz obronił na rzut rożny. W 60 min. strzelał Krzysztof Cichosz, ale nad naszą bramką. W 64 min. piłka trafiła w polu karnym w rękę Mateusza Maraszka, ale sędzia nie zareagował. W 66 min. Juve podwyższyło prowadzenie. Solowa akcja Rafał Różyckiego i idealne podanie do Piotra Sajdy dało nam drugiego gola! W 75 min. Bałucz strzelił swego gola, gdy po rożnym głową do naszej siatki trafił Bartosz Bronka! W 77 min. nasz Tomasz Kwiatkowski obronił w ładnym stylu strzał z 20 metrów. W 84 min. bramkarz Bałucza instynktownie obronił uderzenie głową Emiliana Sulgana! Minutę później w dogodnej sytuacji Dominik Młotkiewicz z Emilianem Sulganem przeszkodzili sobie będąc kilka metrów od bramki gości. W 89 min. strzelał Emilan Sulgan, ale bramkarz Bałucza obronił. W sumie zasłużone zwycięstwo Jutrzenki i liderowanie w tabeli, niestety tylko przez jeden dzień, bo w niedzielę swój mecz wygrało KS Chojne i jest niespodziewanie liderem!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki, Kulczyński, Kaczor, Pawlak - J.Dzieran (od 70 min. Młotkiewicz), Maliszewski, Maraszek (od 90 min. P.Chudzik), Szyc - Sajda (k) (od 83 min. Kokot), Różycki (od 80 min. Sulgan). Żółte kartki: Kulczyński, Maliszewski, Szyc, Sajda, Różycki. Sędziował Dawid Grzelak. Widzów około 200.

W następnej kolejce, 25 października (sobota) Jutrzenka o godzinie 14.00 zagra w Konopnicy z MLKS-em - zespołem prowadzonym przez Witolda Sowałę.


Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno