Jutrzenka Warta

XI kolejka sieradzkiej klasy okręgowej:
LKS Kobierzycko - Jutrzenka Warta 1:7 (1:3)

12 października 2014 18:34

W meczu XI kolejki sieradzkiej klkasy okręgowej Jutrzenka pokonała na wyjeździe LKS Kobierzycko 7:1. Gospodarze już w 1 min. objęli prowadzenie po błędzie naszej obrony. Potem dominowała już tylko Jutrzenka. Bramki dla Juve zdobywali: Piotr Sajda w 3 min. po uderzeniu z rzutu wolnego; Rafał Różycki w 35 min. po podaniu Oktawiana Maliszewskiego; Piotr Kokot w 40 min. po podaniu znów Maliszewskiego, Dominik Młotkiewicz w 78 min. po podaniu... Maliszewskiego; Emilian Sulgan, który po wejściu na boisko ustrzelił hat-tricka swojemu byłemu klubowi. W 76 min. strzelił gola po akcji Jarosława Szyca, w 83 min. po podaniu... Szyca oraz w 88 min. po podaniu Maliszewskiego!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki, Kulczyński, Kaczor, Kokot - J.Dzieran (od 75 min. P.Chudzik), Maraszek, Maliszewski, Szyc - Sajda (k) (od 65 min. Sulgan), Różycki (od 70 min. Młotkiewicz). Żółta kartka: Maliszewski. Sędziował D.Staniucha. Widzów około 100, w tym za Jutrzenką kilkudziesięciu!

W następnej kolejce, w sobotę, 18 października Jutrzenka o godzinie 15.30 podejmować będzie lidera - LUKS Bałucz, którego trenerem jest nasz były szkoleniowiec - Antoni Dąbrowski. Chyba na taki mecz nie trzeba specjalnie nikogo zapraszać!

 

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia