Jutrzenka Warta

XI kolejka sieradzkiej klasy okręgowej:
LKS Kobierzycko - Jutrzenka Warta 1:7 (1:3)

12 października 2014 18:34

W meczu XI kolejki sieradzkiej klkasy okręgowej Jutrzenka pokonała na wyjeździe LKS Kobierzycko 7:1. Gospodarze już w 1 min. objęli prowadzenie po błędzie naszej obrony. Potem dominowała już tylko Jutrzenka. Bramki dla Juve zdobywali: Piotr Sajda w 3 min. po uderzeniu z rzutu wolnego; Rafał Różycki w 35 min. po podaniu Oktawiana Maliszewskiego; Piotr Kokot w 40 min. po podaniu znów Maliszewskiego, Dominik Młotkiewicz w 78 min. po podaniu... Maliszewskiego; Emilian Sulgan, który po wejściu na boisko ustrzelił hat-tricka swojemu byłemu klubowi. W 76 min. strzelił gola po akcji Jarosława Szyca, w 83 min. po podaniu... Szyca oraz w 88 min. po podaniu Maliszewskiego!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki, Kulczyński, Kaczor, Kokot - J.Dzieran (od 75 min. P.Chudzik), Maraszek, Maliszewski, Szyc - Sajda (k) (od 65 min. Sulgan), Różycki (od 70 min. Młotkiewicz). Żółta kartka: Maliszewski. Sędziował D.Staniucha. Widzów około 100, w tym za Jutrzenką kilkudziesięciu!

W następnej kolejce, w sobotę, 18 października Jutrzenka o godzinie 15.30 podejmować będzie lidera - LUKS Bałucz, którego trenerem jest nasz były szkoleniowiec - Antoni Dąbrowski. Chyba na taki mecz nie trzeba specjalnie nikogo zapraszać!

 

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno