Jutrzenka Warta

V runda PP: Jutrzenka Warta - WKS Wieluń
X kolejka: Jutrzenka Warta - Orkan Buczek 4:0 (1:0)

05 października 2014 18:58

W środę, 8 października w ramach V rundy okręgowego Pucharu Polski Jutrzenka o godzinie 15.00 podejmować będzie III-ligowy WKS Wieluń. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

W meczu X kolejki sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka pewnie pokonała Orkan Buczek 4:0. W 17 min. strzał Jarosława Szyca bramkarz wybronił na rzut rożny. Dwie minuty później po uderzeniu Szyca i obronie bramkarza do bramki trafił Dominik Młotkiewicz i Juve prowadziło. W 24 min. z rzutu wolnego strzelał Szyc, ale piłka minęła bramkę gości. W 29 min. z woleja uderzał Rafał Różycki, ale tuż obok słupka. W 33 min. goście strzelali z rzutu wolnego, ale nasz Tomasz Kwiatkowski był na miejscu. Minutę później po akcji Roberta Jareckiego znów uderzał Różycki, ale znów obok bramki. W 40 min. po akcji Juve i strąceniu piłki przez Różyckiego swoją szansę miał Młotkiewicz, ale zbyt silny strzał minął słupek. W doliczonym czasie gry pierwszej części gry strzelał Mateusz Maraszek (bramkarz obronił), a Szyc przekombinował w dogodnej sytuacji.  W 61 min. po akcji Jareckiego - Różycki z bliska trafił w bramkarza. W 71 min. po ładnej akcji Jędrka Dzierana - Różycki z bliska trafił do siatki i Juve prowadziło 2:0. W 73 min. strzelał Dzieran, ale bramkarz obronił. W 81 min. Sylwester Pawlak uratował Jutrzenkę wybijając piłkę sprzed linii bramkowej. W 84 min. sam przed bramkarzem znalazł się Piotr Kokot, ale przegrał ten pojedynek. W 85 min. po faulu na Kokocie - Mateusz Maraszek wykorzystał jedenastkę i prowadziliśmy 3:0. W 86 min. strzelał z pola karnego Oktawian Maliszewski, ale obok słupka. W 88 min. po podaniu Przemysława Chudzika i rykoszecie - piłka trafiła pod nogi Piotra Sajdy, a ten takich sytuacji nie marnuje i Juve wygrywało 4:0! W 90 min. strzał z kąta Kokota padł łupem brazylijskiego bramkarza (najlepszy zawodnik gości) i wynik się nie zmienił. W sumie wynik odzwierciedla wydarzenia boiskowe. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, dostępny również na naszej stronie.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki (od 68 min. Kokot), Kaczor, Kulczyński, Pawlak - Jarecki (k) (od 83 min. P.Chudzik), Maraszek, Maliszewski, Szyc - Różycki (od 72 min. Sajda), Młotkiewicz (od 65 min. J.Dzieran). Żółte kartki: Pawlak, Nowicki, Młotkiewicz, Kwiatkowski. Sędziował Mariusz Dąbrowski. Widzów około 150.

W następnej kolejce, w niedzielę 12 października Jutrzenka zagra o 16.00 w Kobierzycku.

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia