Jutrzenka Warta

IX kolejka sieradzkiej klasy okręgowej:
Czarni Rząśnia - Jutrzenka Warta 0:2 (0:2)

28 września 2014 09:40

W meczu dwóch byłych czwartoligowców - Jutrzenka okazała się lepsza od Czarnych na ich boisku! Wynik meczu został ustalony już do przerwy, gdy gole dla Juve zdobyli: Jędrzej Dzieran w 30 min. po wspaniałej akcji Sylwestra Pawlaka, strąceniu piłki przez Rafała Różyckiego oraz Robert Jarecki w 45 min. z rzutu karnego po faulu na Jarosławie Szycu. Wcześniej Juve też mogło zdobyć gole, a najlepszą sytuację zaprzepaścił Jarosław Szyc w 5 min., gdy strzelił obok bramki w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Czarni również mieli podobną okazję, ale nasz Tomasz Kwiatkowski świetnie obronił. Po przerwie swoją okazję miał Rafał Różycki, ale górą był bramkarz (65 min.). W końcówce strzelał jeszcze Dominik Młotkiewicz, ale obok słupka (85 min.). Ostatnie minuty meczu Juve grało w 10, bo kontuzji doznał Jędrek Dzieran, a limit zmian był już w naszej drużynie wykorzystany.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Jarecki (k), Kaczor, Kulczyński, Pawlak - J.Dzieran, Maraszek (od 81 min. Nowicki), Maliszewski, Kokot (od 65 min. Sulgan) - Szyc (od 75 min. Młotkiewicz), Różycki (od 88 min. Valente). Żółta kartka: Różycki. Sędziował Marcin Słupiński. Widzów około 100, w tym za Jutrzenką 19.

W następnej kolejce, w niedzielę 5 października Jutrzenka o godzinie 16.00 podejmować będzie Orkan Buczek. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.

Aktualności

XXX kolejka

15-18 czerwca 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Rząśnia 3 : 4 Jutrzenka Warta
Warta II Sieradz 1 : 0 WKS Wieluń
TS Janiszewice 5 : 2 LZS Brąszewice
MLKS Konopnica 4 : 2 GKS Chojne
Warta Działoszyn 2 : 1 Tęcza Brodnia
Zawisza Pajęczno 0 : 4 Słowian Dworszowice
Piast Błaszki 7 : 1 Hetman Rusiec
Złoczewia Złoczew 6 : 3 KS Karsznice