Jutrzenka Warta

IV runda PP: Płomień Dzigorzew - Jutrzenka Warta 0:8 (0:4)
VI kolejka: Jutrzenka Warta - Masłowice 8:0 (3:0)

07 września 2014 20:09

W meczu IV rundy Pucharu Polski Jutrzenka w środę, 10 września wygrała w Dzigorzewie z A-klasowym Płomieniem 8:0 (4:0). Gole dla Juve zdobywali: Jarosław Szyc - 3 (53, 55 i 84 min.), Dominik Młotkiewicz - 2 (15 sekunda! oraz 21 min.),  Rafał Różycki - (25 i 30 min.) oraz Piotr Kokot w 82 min. Warto odnotować debiut w bramce Juve - Łukasza Przygodzkiego. W innych meczach tej rundy: Kobierzycko - Piast Błaszki 1:3, Prosna Wieruszów - Brąszewice 2:3, MOS Zduńska Wola - Jaga Lututów 3:3, karne 6:7.

Skład Jutrzenki: Przygodzki - Jarecki (k) (od 46 min. Nowicki), Jurga, Kaczor, Kokot - J.Dzieran (od 46 min. Szyc), Kulczyński, Valente, Sulgan - Różycki (od 46 min. Maliszewski), Młotkiewicz. Sędziował Łukasz Tomczyk. Widzów około 50, w tym za Juve - 21.

W meczu VI kolejki Jutrzenka w Warcie pewnie pokonała beniaminka LKS Masłowice 8:0! Wysoki wynik sprawił, że Juve zostało liderem klasy okręgowej, którym było ostatni raz 2 lata temu, gdy wygrywało V ligę! Już w 8 min. po akcji Jędrka Dzierana swego gola z bliska zdobył Rafał Różycki. W 20 min. sam na sam z bramkarzem znalazł się Dominik Młotkiewicz, ale przegrał ten pojedynek. W 21 min. po aucie swoją sytuację mieli goście, ale nasz bramkarz Marek Wojciechowski wybił piłkę na rzut rożny. W 23 min. w polu karnym faulowany był Jarosław Szyc, a gola z 11 metrów zdobył nasz kapitan Robert Jarecki. Dwie minuty później sam przed bramkarzem znalazł sie Oktawian Maliszewski, obrońca wybił piłkę z bramki, ale na szczęście dla nas znalazła się ona pod nogami Szyca, który technicznym strzałem trafił w górny róg bramki i było 3:0. W 26 min. strzelał z dystansu Jarecki, ale nad bramką. W 42 min. sam przed bramkarzem był Różycki, ale jego uderzenie obrońca z bramki wybił na rzut rożny. Druga połowa rozpoczęła się od sytuacji Szyca i Dzierana, ale nie dały podwyższenia wyniku. W 66 min. po rzucie rożnym Szyca - gola zdobył Karol Kulczyński. W 69 min. po akcji Jareckiego strzelał Emilian Sulgan, ale obok słupka. W 71 min. Sulgan trafił w słupek. W 76 min. po  akcji Piotr Kokot - Fabiano Valente do siatki trafił Różycki. W 82 min. po dośrodkowaniu ze skrzydła Jareckiego - Kulczyński strzelił szóstego gola dla Juve. W 85 min. po podaniu Kokota - Różycki wykorzystał sytuację sam na sam, a w 89 min. po podaniu Kokota Valente strzelił do siatki w sytuacji sam na sam i ustalił wynik meczu na 8:0 i Juve znów jest liderem. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, dostępny na naszej stronie.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Jarecki (k), Jurga, Kulczyński, Pawlak (od 58 min. Kokot) - J.Dzieran, Maliszewski (od 67 min. Valente), Nowicki, Szyc - Rózycki, Młotkiewicz (od 56 min. Sulgan). Widzów około 150. Sędziował Dominik Sztraube.

W następnej kolejce, w niedzielę 14 września Jutrzenka o godzinie 16.00 zagra na wyjeździe z rewelacją rozgrywek - KS Chojne.


Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec