Jutrzenka Warta

III runda Pucharu Polski: Jutrzenka - KS Chojne
IV kolejka: Jutrzenka Warta - LKS Zapole 5:3 (2:1)

23 sierpnia 2014 21:57

W środę, 27 sierpnia Jutrzenka w ramach III rundy okręgowego Pucharu Polski podejmować będzie KS Chojne. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

W meczu IV kolejki sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka pokonała beniaminka z Zapola 5:3. Gole dla Juve zdobywali: Jarosław Szyc w 13 min. po ładnym dośrodkowaniu Rafał Różyckiego, Robert Jarecki w 32 min. z rzutu karnego, po faulu na Jarosławie Szycu , Fabiano  Valente w 48 min. po podaniu Jędrka Dzierana, Rafał Różycki w 61 min. również po podaniu Jędrka Dzierana i w 73 min. po strzale samobójczym po akcji Jarosława Szyca. Wynik powinien być wyższy, ale nasi zawodnicy zawodzili pod bramką gości. W 3 min. strzelał głową Różycki, ale bramkarz obronił. W 10 min. z rzutu wolnego uderzał Jakub Jurga, ale znów górą był bramkarz. W 12 min. nad bramką strzelał Jarosław Szyc. W 14 min. z daleka strzelał Piotr Kokot, ale bramkarz był na posterunku. W 42 min. idealną sytuację zaprzepaścił Jędrek Dzieran, gdy z bliska nie trafił do bramki! W drugiej poowie było podobnie, choć od 65 min. Juve grało w osłabieniu, gdy po dwóch żółtych kartkach boisko opuścił Fabiano Valente. W 56 min. Rafał Różycki z bliska nie trafił do siatki, choć sytuacja była wyborna! W 60 min. strzelał z daleka Robert Jarecki, ale górą był bramkarz. Goście odpowiedzieli, aż trzema golami w 16, 72 i 88 min., a w 75 min. od utraty gola uratował nas słupek! Wysoki wynik bardzo cieszy, choć trzeba przyznać, że jak na okręgówkę Jutrzenka traci za dużo goli! Warto odnotować powrót po roku przerwy do naszego zespołu Przemysława Chudzika.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski (od 76 min. Wojciechowski) - Jarecki (k), Jurga, Kulczyński, Pawlak - J.Dzieran (od 67 min. Sulgan), Valente, Nowicki (od 81 min. P.Chudzik), Kokot (od 61 min. Młotkiewicz) - Szyc, Różycki. Żółte kartki: Valente - dwie, Szyc. Czerwona kartka: Valente (dwie żółte - 65 min.). Widzów ponad 100. Sędziował Marcin Tądel.

W następnej kolejce Jutrzenka w sobotę, 30 sierpnia zagra o gdzinie 17.00  w Galewicach z Gal Gazem. 

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec