Jutrzenka Warta

III runda Pucharu Polski: Jutrzenka - KS Chojne
IV kolejka: Jutrzenka Warta - LKS Zapole 5:3 (2:1)

23 sierpnia 2014 21:57

W środę, 27 sierpnia Jutrzenka w ramach III rundy okręgowego Pucharu Polski podejmować będzie KS Chojne. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

W meczu IV kolejki sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka pokonała beniaminka z Zapola 5:3. Gole dla Juve zdobywali: Jarosław Szyc w 13 min. po ładnym dośrodkowaniu Rafał Różyckiego, Robert Jarecki w 32 min. z rzutu karnego, po faulu na Jarosławie Szycu , Fabiano  Valente w 48 min. po podaniu Jędrka Dzierana, Rafał Różycki w 61 min. również po podaniu Jędrka Dzierana i w 73 min. po strzale samobójczym po akcji Jarosława Szyca. Wynik powinien być wyższy, ale nasi zawodnicy zawodzili pod bramką gości. W 3 min. strzelał głową Różycki, ale bramkarz obronił. W 10 min. z rzutu wolnego uderzał Jakub Jurga, ale znów górą był bramkarz. W 12 min. nad bramką strzelał Jarosław Szyc. W 14 min. z daleka strzelał Piotr Kokot, ale bramkarz był na posterunku. W 42 min. idealną sytuację zaprzepaścił Jędrek Dzieran, gdy z bliska nie trafił do bramki! W drugiej poowie było podobnie, choć od 65 min. Juve grało w osłabieniu, gdy po dwóch żółtych kartkach boisko opuścił Fabiano Valente. W 56 min. Rafał Różycki z bliska nie trafił do siatki, choć sytuacja była wyborna! W 60 min. strzelał z daleka Robert Jarecki, ale górą był bramkarz. Goście odpowiedzieli, aż trzema golami w 16, 72 i 88 min., a w 75 min. od utraty gola uratował nas słupek! Wysoki wynik bardzo cieszy, choć trzeba przyznać, że jak na okręgówkę Jutrzenka traci za dużo goli! Warto odnotować powrót po roku przerwy do naszego zespołu Przemysława Chudzika.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski (od 76 min. Wojciechowski) - Jarecki (k), Jurga, Kulczyński, Pawlak - J.Dzieran (od 67 min. Sulgan), Valente, Nowicki (od 81 min. P.Chudzik), Kokot (od 61 min. Młotkiewicz) - Szyc, Różycki. Żółte kartki: Valente - dwie, Szyc. Czerwona kartka: Valente (dwie żółte - 65 min.). Widzów ponad 100. Sędziował Marcin Tądel.

W następnej kolejce Jutrzenka w sobotę, 30 sierpnia zagra o gdzinie 17.00  w Galewicach z Gal Gazem. 

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia