Jutrzenka Warta

ZNAMY HALOWYCH RYWALI!

08 stycznia 2012 10:28

Działacze OZPN Sieradz dokonali losowania XX Halowych Mistrzostw Ziemi Sieradzkiej. Jutrzenka zagra w grupie z obrońcą tytułu - Pogonią Ekolog Zduńska Wola, WKS-em Wieluń, Czarnymi Rząśnia i MLKS Konopnica. W drugiej grupie zagrają: Warta Sieradz, Kwiatkowice, Warta Działoszyn, Piast Błaszki i Gal Gaz Galewice. Zwycięzcy grup zagrają o I miejsce, zas drużyny z II lokat zagrają o brązowe medale jubileuszowych mistrzostw. Turniej odbędzie się 21 stycznia, początek o godzinie 9.00. Bilety na tę imprezę można zamawiać u Huberta Kamoli, tel. 697629906. Na mistrzostwach wydany zostanie nowy numer Juve gol.

9 stycznia, a nie jak planowano 7, odbędzie się pierwszy trening drużyny przed rundą wiosenną. Co prawda nasi futboliści kilkakrotnie w sieradzkich halach zmierzyli się z II-ligową Akademią Sportu, ale oficjalne przygotowania rozpoczną 9 stycznia w sali warckiego gimnazjum. O sparingpartnerach pisaliśmy już wcześniej.

Z ciekawostek tej zimy należy wspomnieć o chęci gry w naszym klubie Marcina Kobierskiego, gracza III-ligowej Warty Sieradz!!!

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno