Jutrzenka Warta

ZNAMY HALOWYCH RYWALI!

08 stycznia 2012 10:28

Działacze OZPN Sieradz dokonali losowania XX Halowych Mistrzostw Ziemi Sieradzkiej. Jutrzenka zagra w grupie z obrońcą tytułu - Pogonią Ekolog Zduńska Wola, WKS-em Wieluń, Czarnymi Rząśnia i MLKS Konopnica. W drugiej grupie zagrają: Warta Sieradz, Kwiatkowice, Warta Działoszyn, Piast Błaszki i Gal Gaz Galewice. Zwycięzcy grup zagrają o I miejsce, zas drużyny z II lokat zagrają o brązowe medale jubileuszowych mistrzostw. Turniej odbędzie się 21 stycznia, początek o godzinie 9.00. Bilety na tę imprezę można zamawiać u Huberta Kamoli, tel. 697629906. Na mistrzostwach wydany zostanie nowy numer Juve gol.

9 stycznia, a nie jak planowano 7, odbędzie się pierwszy trening drużyny przed rundą wiosenną. Co prawda nasi futboliści kilkakrotnie w sieradzkich halach zmierzyli się z II-ligową Akademią Sportu, ale oficjalne przygotowania rozpoczną 9 stycznia w sali warckiego gimnazjum. O sparingpartnerach pisaliśmy już wcześniej.

Z ciekawostek tej zimy należy wspomnieć o chęci gry w naszym klubie Marcina Kobierskiego, gracza III-ligowej Warty Sieradz!!!

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia