Jutrzenka Warta

ZNAMY HALOWYCH RYWALI!

08 styczeń 2012 10:28

Działacze OZPN Sieradz dokonali losowania XX Halowych Mistrzostw Ziemi Sieradzkiej. Jutrzenka zagra w grupie z obrońcą tytułu - Pogonią Ekolog Zduńska Wola, WKS-em Wieluń, Czarnymi Rząśnia i MLKS Konopnica. W drugiej grupie zagrają: Warta Sieradz, Kwiatkowice, Warta Działoszyn, Piast Błaszki i Gal Gaz Galewice. Zwycięzcy grup zagrają o I miejsce, zas drużyny z II lokat zagrają o brązowe medale jubileuszowych mistrzostw. Turniej odbędzie się 21 stycznia, początek o godzinie 9.00. Bilety na tę imprezę można zamawiać u Huberta Kamoli, tel. 697629906. Na mistrzostwach wydany zostanie nowy numer Juve gol.

9 stycznia, a nie jak planowano 7, odbędzie się pierwszy trening drużyny przed rundą wiosenną. Co prawda nasi futboliści kilkakrotnie w sieradzkich halach zmierzyli się z II-ligową Akademią Sportu, ale oficjalne przygotowania rozpoczną 9 stycznia w sali warckiego gimnazjum. O sparingpartnerach pisaliśmy już wcześniej.

Z ciekawostek tej zimy należy wspomnieć o chęci gry w naszym klubie Marcina Kobierskiego, gracza III-ligowej Warty Sieradz!!!

Aktualności

XVII kolejka

15-17 listopada 2019 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 2 : 2 Jutrzenka
Andrespolia 2 : 2 Warta Sieradz
Pogoń 3 : 3 Zjednoczeni
ŁKS II Łódź 10 : 0 Pelikan II
Warta Dz. 1 : 0 Kwiatkowice
Ceramika 0 : 3 Kutno
Boruta 1 : 2 Polonia
Termy Ner 0 : 2 Orzeł
Włókniarz 1 : 3 Omega