Jutrzenka Warta

ZNAMY HALOWYCH RYWALI!

08 stycznia 2012 10:28

Działacze OZPN Sieradz dokonali losowania XX Halowych Mistrzostw Ziemi Sieradzkiej. Jutrzenka zagra w grupie z obrońcą tytułu - Pogonią Ekolog Zduńska Wola, WKS-em Wieluń, Czarnymi Rząśnia i MLKS Konopnica. W drugiej grupie zagrają: Warta Sieradz, Kwiatkowice, Warta Działoszyn, Piast Błaszki i Gal Gaz Galewice. Zwycięzcy grup zagrają o I miejsce, zas drużyny z II lokat zagrają o brązowe medale jubileuszowych mistrzostw. Turniej odbędzie się 21 stycznia, początek o godzinie 9.00. Bilety na tę imprezę można zamawiać u Huberta Kamoli, tel. 697629906. Na mistrzostwach wydany zostanie nowy numer Juve gol.

9 stycznia, a nie jak planowano 7, odbędzie się pierwszy trening drużyny przed rundą wiosenną. Co prawda nasi futboliści kilkakrotnie w sieradzkich halach zmierzyli się z II-ligową Akademią Sportu, ale oficjalne przygotowania rozpoczną 9 stycznia w sali warckiego gimnazjum. O sparingpartnerach pisaliśmy już wcześniej.

Z ciekawostek tej zimy należy wspomnieć o chęci gry w naszym klubie Marcina Kobierskiego, gracza III-ligowej Warty Sieradz!!!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec