Jutrzenka Warta

IV liga: Czarni Rząśnia - Jutrzenka Warta 1:0 (0:0)
Nie zasłużyli na porażkę!

26 maja 2014 12:36

W zaległym meczu IV ligi, w środę 28 maja Jutrzenka po golu w 89 min. przegrała w Rząśni z Czarnymi 0:1. Mecz do przerwy był słabym widowiskiem. W 7 min. po akcji Radka Badowskiego i dośrodkowaniu wzdłuż bramki naszych dwóch napastników nie trafiło w piłkę. W 26 min. swoją szansę miał Robert  Jarecki, ale jego strzał w środek bramki bramkarz obronił. W 40 min. po rzucie wolnym nasz Marek Wojciechowski był na posterunku. W 47 min. strzał zawodnika Czarnych minął nasz słupek. W 58 min. po ładnym podaniu Mateusza Maraszka - Marcin Czajczyński z bliska nie trafił do pustej bramki! W 63 min. gospodarze strzelili minimalnie nad naszą poprzeczką. W 71 min. strzelał Piotr Sajda, ale zbyt lekko, aby zaskoczyć bramkarza. W 73 min. z rzutu wolnego strzelał Michał Kaczmarek, ale bramkarz znakomicie wybronił. W 77 min. sam przed bramkarzem był Sajda, ale górą był golkeeper Czarnych! W 78 min. strzał głową Rafała Różyckiego minął minimalnie słupek! W 83 min. strzał z daleka minął nasz słupek. W 89 min. po rzucie wolnym Czarni "trafili" nasze Juve i przegrywaliśmy. W 91 min. strzał głową Maraszka minął bramkę i Juve przegrało!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Badowski, Kulczyński, Pawlak, Grabowski - Jarecki (k), Maliszewski, Nowicki (od 57 min. Maraszek), M.Kaczmarek (od 90 min. Młotkiewicz) - Stępiński (od 65 min. Sajda), Czajczyński (od 61 min. Różycki). Żółte kartki: Kulczyński, Maraszek. Sędziował Marcin Muszyński. Widzów około 60, w tym za Juve 29!!!

W sobotę, 31 maja o godzinie 17.30 Jutrzenka podejmować będzie Concordię Piotrków Trybunalski.

W środę 28 maja o godzinie 18.00 Jutrzenka rozpocznie kolejny, kto wie czy nie najważniejszy mecz tego sezonu. Rywalem w Rząśni będzie drużyna sąsiadująca z nami w tabeli - Czarni. W przypadku wygranej - Juve przesunie się o dwa miejsca w tabeli i będzie miało tylko 2 punkty straty do 12. miejsca! Zarząd klubu postanowił dodatkowo wynagrodzić piłkarzy za to wyjątkowe spotkanie. Jeśli nasi futboliści zdobędą 3 punkty, to będzie ich czwarta wygrana z rzędu. Każdy z kibiców będzie mógły wesprzeć tę inicjatywę wpłacając kwotę pieniędzy do puli premiowej! Nazwiska wszystkich kibiców, któryz dołożą się do tej dodatkowej premii będą do końca sezonu wyczytywane na naszym stadionie! My oprócz tego zachęcamy prawdziwych kibiców do kibicowania Jutrzence na żywo w Rząśni. To może być najważniejsze spotkanie tej wiosny! Zapraszamy do Rząśni w środę na godzinę 18.00. Pokażmy, że dobro Jutrzenki leży nam na sercu!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec