Jutrzenka Warta

IV liga: LKS Mierzyn - Jutrzenka Warta 0:3 (0:0)!
Klasa B: Jutrzenka II Warta - Wągłczew 3:0 v.o.

24 maj 2014 18:25

Jutrzenka wygrała w Mierzynie 3:0 i nadal walczy o utrzymanie w IV lidze. To trzecie zwycięstwo z rzędu naszej drużyny i wielki optymizm pod wodzą Zbigniewa Kaczmarka. W 64 min. gola zdobył Marcin Czajczyński po podaniu Bartosza Grabowskiego. W 68 min. z karnego podwyższył Radosław Badowski po faulu na Robercie Jareckim. W 80 min. po podaniu Dominika Młotkiewicza gola zdobył Rafał Różycki i Juve pewnie wygrało kolejny ważny mecz. Gospodarze od 23 min. grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla ich zawodnika.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Badowski (od 75 min. Szmidt), Pawlak, Kulczyński, Grabowski - M.Kaczmarek (od 72 min. Młotkiewicz), Nowicki, Maliszewski, Jarecki (k) - Stępiński (od 64 min. Sajda), Czajczyński (od 69 min. Różycki). Żółta kartka: Maliszewski. Sędziował Paweł Malec. Widzów około 50, w tym za Juve 11.

W środę, 28 maja o godzinie 18.00 Jutrzenka zagra na wyjeździe zaległy mecz z Czarnymi na nowym obiekcie w Rząśni. W ramach XXXIII kolejki, w sobotę 31 maja o godzinie 17.30 Jutrzenka podejmować będzie w Warcie Concordię Piotrków Trybunalski.

Nie odbył się mecz w Klasie B pomiędzy naszą Jutrzenką a zespołem z Wągłczewa. Gości dojechało tylko czterech (w tym nasz wychowanek 56-letni były kapitan Juve - Marek Wilczak, który nadal czynnie gra w piłkę!!!). Sędzia Tadeusz Chomiszczak odgwizdał po 15 minutach koniec meczu i najprawdopodobniej naszym rezerwom zostanie przyznany walkower! W ostatniej kolejce, 1 czerwca o godzinie 14.00 nasze rezerwy, które zapewniły sobie awans do Klasy A zagrają na wyjeździe w Słomkowie.

Aktualności

I kolejka

25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn Orzeł Nieborów
Stal Głowno Ner Poddębice
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia Warta Sieradz
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola