Jutrzenka Warta

Mecz z Czarnymi Rząśnia odwołany!!!
Klasa B: Złoczewia Złoczew - Jutrzenka II Warta 3:2 (0:2)

10 maja 2014 15:33

Nie odbył się zaplanowany na 17 maja mecz IV ligi między Czarnymi, a naszą Jutrzenką. Powód oczywisty - duże opady deszczu zamieniły boisko w Rząśni w basen więc zawody nie miały sensu! O nowym terminie meczu poinformujemy na naszej stronie.

W następnej kolejce, w środę 21 maja o godzinie 17.00 Jutrzenka zagra w Warcie z Orłem Nieborów.

W meczu klasy B nasze rezerwy przegrały w Złoczewie 2:3 i straciły prowadzenie w tabeli. Gole dla Juve II zdobył Łukasz Pawlak w 15 i 35 min. Skład Jutrzenki II Warta: Przygodzki - Stawicki, Kopacki, Sylwester Pawlak, Musiał - Kacyna (od 60 min. A.Cybulski), Valente, Nowicki (k), J.Kobusiewicz, Widelski (od 46 min. P.Kobusiewicz) - Łukasz Pawlak. Sędziował Tadeusz Chomiszczak. Widzów około 50, w tym 5 z Warty.

W następnej kolejce nasze rezerwy, w niedzielę 25 maja o godzinie 14.00 zagrają w Warcie z Wągłczewem.

W meczu XXIX kolejki Jutrzenka wygrała w Warcie z Nerem Poddębice 2:1 (1:0). Juve prowadził nowy trener - Zbigniew Kaczmarek, choć odprawę przedmeczową i z ławki w pierwszej połowie zespołem dyrygował  jeszcze Piotr Sajda! W 3 min. strzał z kilku metrów Marcina Czajczyńskiego obronił bramkarz. W 5 min. po akcji Krzysztofa Stępińskiego - Marcin Czajczyński pięknym golem z pola karnego dał nam prowadzenie! W 14 min. po składnej akcji gości zawodnik Neru głową strzelił z bliska nad naszą poprzeczką. W 16 min. strzelał Mateusz Maraszek, ale obok słupka. W 21 min. po ładnej kontrze Juve sam przed bramkarzem znalazł się Robert Jarecki, ale zamiast strzelać zaczął kombinować i obrońcy go zablokowali. Minutę później strzał zawodnika gości przeleciał nad bramką. W 24 min. strzelał Czajczyński - bramkarz obronił. W 25 min. po rzucie rożnym strzelał głową "Czaja" - obrońcy wybili  sprzed linii bramkowej. W 41 min. strzelał głową Stępiński, ale obok słupka. W 50 min. strzelał Piotr Sajda, ale bramkarz obronił. W 52 min. strzelał Jędrek Dzieran - bramkarz znów obronił. W 65 min. sam przed bramkarzem znalazł się Sajda, ale interwencja zawodnika Neru sprawiła, że "Sajdi" gola nie zdobył. W 75 min. dwóch zawodników Neru było przed jednym naszym obrońcą, ale strzelili obok bramki. Minutę później obok słupka strzelił Oktawian Maliszewski. W 78 min. po wielkim zamieszaniu pod naszą bramką - goście nie wyrównali. W 79 min. strzał głową Bartosza Grabowskiego minął poprzeczkę bramki gości. W 82 min. mogło być po meczu, gdy Czajczyński z bliska dwukrotnie przestrzelił! To się zemściło, bo minutę później sędzia podyktował karnego po trafieniu z bliska w rękę naszego obrońcy - Grabowskiego! Goście wyrównali z karnego i był remis 1:1. W 88 min. goście mieli rzut wolny, ale na szczęście strzelili obok słupka. W 89 min. wprowadzony chwilę wcześniej Dominik Młotkiewicz z bliska dał nam zwycięską bramkę! Radości kibiców nie było końca! Juve jeszcze nie spadło! Na meczu wydany został owy numer Juve gol dostępny na naszej stronie!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Badowski, Kulczyński, Różycki, Grabowski - Dzieran (od 86 min. Młotkiewicz), Maliszewski, Maraszek, Jarecki (k) - Stępiński (od 44 min. Sajda), Czajczyński (od 90 min. Valente). Żółte kartki: Kulczyński, Różycki, Dzieran, Maliszewski. Sędziował Marcin Sęczek. Widzów około 200, w tym z Poddębic około 30.

W meczu Klasy B, w niedzielę 11 maja nasze rezerwy sensacyjnie przegrały w Warcie z LZS Kamienną 1:2 (0:1). Gola dla Juve II w 55 min. zdobył Jakub Kobusiewicz. Skład Jutrzenki II Warta: Przygodzki - Wierzbicki, P.Kobusiewicz, A.Cybulski (od 64 min. Kopacki), Musiał - Kacyna, Nowicki (k), J.Kobusiewicz, Stawicki (od 46 min. Młotkiewicz) - Ł.Pawlak (od 46 min. Piecyk), Tomaszewski. Sędziował Dominik Sztraube. Widzów około 50, w tym 1 za Kamienną... Krzysztof Stępiński! Mimo porażki (pierwsza w tym sezonie!!!) nasze rezerwy zapewniły sobie awans do Klasy A, ale czy zagrają w wyższej lidze zdecyduje zarząd klubu.

Od piątku, 9 maja piłkarze Jutrzenki Warta mają nowego, czwartego już w tym sezonie trenera!!! Po Antonim Dąbrowskim, Bartoszu Grabowskim i Piotrze Sajdzie próbę ratowania Juve przed spadkiem zarząd powierzył Zbigniewowi Kaczmarkowi. Nowy trener Juve ostatnio prowadził Charłupię Małą, a wcześniej Kobierzycko, Piast Błaszki, Ustków, a w przeszłości był zawodnikiem Terpolu Sieradz, gdzie grał razem z naszym Włodkiem Dzieranem. Nowy trenerze powodzenia!

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno