Jutrzenka Warta

Mecz z Czarnymi Rząśnia odwołany!!!
Klasa B: Złoczewia Złoczew - Jutrzenka II Warta 3:2 (0:2)

10 maja 2014 15:33

Nie odbył się zaplanowany na 17 maja mecz IV ligi między Czarnymi, a naszą Jutrzenką. Powód oczywisty - duże opady deszczu zamieniły boisko w Rząśni w basen więc zawody nie miały sensu! O nowym terminie meczu poinformujemy na naszej stronie.

W następnej kolejce, w środę 21 maja o godzinie 17.00 Jutrzenka zagra w Warcie z Orłem Nieborów.

W meczu klasy B nasze rezerwy przegrały w Złoczewie 2:3 i straciły prowadzenie w tabeli. Gole dla Juve II zdobył Łukasz Pawlak w 15 i 35 min. Skład Jutrzenki II Warta: Przygodzki - Stawicki, Kopacki, Sylwester Pawlak, Musiał - Kacyna (od 60 min. A.Cybulski), Valente, Nowicki (k), J.Kobusiewicz, Widelski (od 46 min. P.Kobusiewicz) - Łukasz Pawlak. Sędziował Tadeusz Chomiszczak. Widzów około 50, w tym 5 z Warty.

W następnej kolejce nasze rezerwy, w niedzielę 25 maja o godzinie 14.00 zagrają w Warcie z Wągłczewem.

W meczu XXIX kolejki Jutrzenka wygrała w Warcie z Nerem Poddębice 2:1 (1:0). Juve prowadził nowy trener - Zbigniew Kaczmarek, choć odprawę przedmeczową i z ławki w pierwszej połowie zespołem dyrygował  jeszcze Piotr Sajda! W 3 min. strzał z kilku metrów Marcina Czajczyńskiego obronił bramkarz. W 5 min. po akcji Krzysztofa Stępińskiego - Marcin Czajczyński pięknym golem z pola karnego dał nam prowadzenie! W 14 min. po składnej akcji gości zawodnik Neru głową strzelił z bliska nad naszą poprzeczką. W 16 min. strzelał Mateusz Maraszek, ale obok słupka. W 21 min. po ładnej kontrze Juve sam przed bramkarzem znalazł się Robert Jarecki, ale zamiast strzelać zaczął kombinować i obrońcy go zablokowali. Minutę później strzał zawodnika gości przeleciał nad bramką. W 24 min. strzelał Czajczyński - bramkarz obronił. W 25 min. po rzucie rożnym strzelał głową "Czaja" - obrońcy wybili  sprzed linii bramkowej. W 41 min. strzelał głową Stępiński, ale obok słupka. W 50 min. strzelał Piotr Sajda, ale bramkarz obronił. W 52 min. strzelał Jędrek Dzieran - bramkarz znów obronił. W 65 min. sam przed bramkarzem znalazł się Sajda, ale interwencja zawodnika Neru sprawiła, że "Sajdi" gola nie zdobył. W 75 min. dwóch zawodników Neru było przed jednym naszym obrońcą, ale strzelili obok bramki. Minutę później obok słupka strzelił Oktawian Maliszewski. W 78 min. po wielkim zamieszaniu pod naszą bramką - goście nie wyrównali. W 79 min. strzał głową Bartosza Grabowskiego minął poprzeczkę bramki gości. W 82 min. mogło być po meczu, gdy Czajczyński z bliska dwukrotnie przestrzelił! To się zemściło, bo minutę później sędzia podyktował karnego po trafieniu z bliska w rękę naszego obrońcy - Grabowskiego! Goście wyrównali z karnego i był remis 1:1. W 88 min. goście mieli rzut wolny, ale na szczęście strzelili obok słupka. W 89 min. wprowadzony chwilę wcześniej Dominik Młotkiewicz z bliska dał nam zwycięską bramkę! Radości kibiców nie było końca! Juve jeszcze nie spadło! Na meczu wydany został owy numer Juve gol dostępny na naszej stronie!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Badowski, Kulczyński, Różycki, Grabowski - Dzieran (od 86 min. Młotkiewicz), Maliszewski, Maraszek, Jarecki (k) - Stępiński (od 44 min. Sajda), Czajczyński (od 90 min. Valente). Żółte kartki: Kulczyński, Różycki, Dzieran, Maliszewski. Sędziował Marcin Sęczek. Widzów około 200, w tym z Poddębic około 30.

W meczu Klasy B, w niedzielę 11 maja nasze rezerwy sensacyjnie przegrały w Warcie z LZS Kamienną 1:2 (0:1). Gola dla Juve II w 55 min. zdobył Jakub Kobusiewicz. Skład Jutrzenki II Warta: Przygodzki - Wierzbicki, P.Kobusiewicz, A.Cybulski (od 64 min. Kopacki), Musiał - Kacyna, Nowicki (k), J.Kobusiewicz, Stawicki (od 46 min. Młotkiewicz) - Ł.Pawlak (od 46 min. Piecyk), Tomaszewski. Sędziował Dominik Sztraube. Widzów około 50, w tym 1 za Kamienną... Krzysztof Stępiński! Mimo porażki (pierwsza w tym sezonie!!!) nasze rezerwy zapewniły sobie awans do Klasy A, ale czy zagrają w wyższej lidze zdecyduje zarząd klubu.

Od piątku, 9 maja piłkarze Jutrzenki Warta mają nowego, czwartego już w tym sezonie trenera!!! Po Antonim Dąbrowskim, Bartoszu Grabowskim i Piotrze Sajdzie próbę ratowania Juve przed spadkiem zarząd powierzył Zbigniewowi Kaczmarkowi. Nowy trener Juve ostatnio prowadził Charłupię Małą, a wcześniej Kobierzycko, Piast Błaszki, Ustków, a w przeszłości był zawodnikiem Terpolu Sieradz, gdzie grał razem z naszym Włodkiem Dzieranem. Nowy trenerze powodzenia!

Aktualności

VII kolejka

23-24 września 2023 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Tęcza Brodnia 4 : 0 Jutrzenka Warta
Złoczewia Złoczew 3 : 1 UKS Galewice
Piast Błaszki 3 : 0 KS Karsznice
Czarni Rząśnia 1 : 3 Ekolog Wojsławice
WKS 1957 Wieluń 4 : 0 MLKS Konopnica
LZS Brąszewice Prosna Wieruszów
TS Janiszewice Sokół Goszczanów
Warta II Sieradz Pogoń Zduńska Wola