Jutrzenka Warta

IV liga: Jutrzenka Warta - Włókniarz Zelów 1:2 (0:1)
Klasa B: Jutrzenka II Warta - LZS Socha 11:1 (6:1)

30 kwiecień 2014 19:45

W meczu XXVII kolejki Jutrzenka uległa w Warcie Włókniarzowi Zelów 1:2 i jedną nogą jest już w klasie okręgowej! Gola dla Juve zdobył w 59 min. najlepszy zawodnik gospodarzy, były trener Juve - Bartosz Grabowski. Mecz do przerwy był słabym widowiskiem. Gdyby nie nasz bramkarz Włókniarz zdobyłby więcej goli! W 30 min. po rzucie wolnym piłka trafiła w słupek, a z linii goście wpakowali ją do siatki. Jedyny strzał Juve w światło bramki, to uderzenie Oktawiana Maliszewskiego w 28 min., ale bramkarz obronił. Goście mieli kilka znakomitych sytuacji, ale na szczęście nie mogli strzelić więcej bramek. W 56 min. zawodnik Włókniarza zaatakował... swojego kolegę i otrzymał czerwoną kartkę! Gdy trzy minuty później Juve wyrównało po świetnym uderzeniu Bartosza Grabowskiego wydawało się, że jesteśmy na dobrej drodze do zwycięstwa! Jednak grający w osłabieniu goście z kontry stwarzali kolejne sytuacje, by w 66 min. zdobyć zwycięskiego gola, gdy... rzut wolny źle wykonany przez Roberta Jareckiego zamienili na... zwycięską bramkę! W 79 min. strzał Mateusza Maraszka zablokował obrońca, a po rogu Krzysztof Stępiński głową strzelił tuż obok słupka! W końcówce strzały Fabiano Valente i Marcina Nowickiego nie przyniosły nam gola i Juve przegrało chyba najważniejszy mecz sezonu, bo trudno przypuszczać, abyśmy nagle zaczęli wygrywać! Szanse na utrzymanie mamy czysto matematyczne!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Grabowski, Kulczyński, Różycki, Pawlak - J.Dzieran (od 65 min. M.Kaczmarek), Badowski (od 75 min. Valente), Maraszek, Jarecki (k) (od 68 min. Nowicki) - Maliszewski (od 53 min. Czajczyński), Stępiński. Żółta kartka: Maliszewski. Widzów około 150. Sędziował Tomasz Sośnierz.

W następnej kolejce, w sobotę 3 maja o godzinie 17.00 Jutrzenka zagra w Działoszynie z Wartą.

W meczu derbowym nasze rezerwy pokonały 1 maja w Warcie LZS Sochę 11:1 (6:1). Gole dla Juve II zdobywali: Sergiusz Kacyna w 15 min. z rzutu karnego i 52 min., Dominik Młotkiewicz w 24 i 27 min., Bernard Musiał w 26 i 43 min. z rzutu wolnego, Sebastian Stawicki w 36 min., Damian Wierzbicki w 55 min. - głową, Przemysław Sobczyk w 62 min., Jakub Kobusiewicz w 79 min. i Piotr Tomaszewski w 81 min. Skład Jutrzenki II Warta: Przygodzki - Wierzbicki, P.Kobusiewicz (od 57 min. Widelski), A.Cybulski, Musiał (od 65 min. Pawlak) - Stawicki, J.Kobusiewicz, Tomaszewski, Sobczyk (k) - Młotkiewicz, Kacyna (od 70 min. Piecyk). Żółta kartka: Sobczyk. Widzów około 50, sędziował Piotr Romek.

W następnej kolejce, w niedzielę, 4 maja nasze rezerwy o 16.00 zagrają w Pyszkowie.

Aktualności

I kolejka

25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn Orzeł Nieborów
Stal Głowno Ner Poddębice
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia Warta Sieradz
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola