Jutrzenka Warta

XXVI kolejka: Pilica Przedbórz - Jutrzenka Warta 1:1 (1:0)
Klasa B: Jutrzenka II Warta - Iskra Stolec 3:3 (2:2)

26 kwietnia 2014 22:31

W meczu XXVI kolejki Jutrzenka zremisowała w Przedborzu z Pilicą 1:1. Gola dla Juve w 51 min. z rzutu karnego zdobył Robert Jarecki. W 11 min. strzał zawodnikia Pilicy z 16 metrów przeleciał nad poprzeczką. W 13 min. po akcji Jędrka Dzierana strzelał Bartosz Grabowski, ale bramkarz obronił, a dobitka Krzysztofa Stępińskiego została wybroniona na róg. Po rożnym głową uderzał Mateusz Maraszek, ale nad bramką. W 16 min. po rzucie wolnym Pilicy strzelał przewrotką zawodnik miejscowych, ale nasz bramkarz obronił. W 26 min. strzelał Robert Jarecki, ale obok słupka. W 30 min. po akcji Grabowskiego strzał głową Stępińskiego minął poprzeczkę. W 35 min. strzelał z dystansu Dzieran, ale bramkraz obronił. Minutę później po rzucie wolnym dla Pilicy i zamieszaniu pond naszą bramką z bliska do siatki trafił zawodnik miejscowych i Juve przegrywało. W 42 min. po błędzie naszej obrony zawodnik Pilicy znalazł się sam na sam z naszym Markiem Wojciechowskim, ale to nasz zawodnik był górą. W 49 min. strzał zawodnika Pilicy obronił nasz bramkarz. W 51 min. po wrzutce w pole karne Marcina Nowickiego faulowany był Stępiński i sędzia podyktował karnego, którego na gola zamienił Jarecki! W 58 min. Wojciechowski obronił strzał z 35 metrów. W koncówce miejscowi przycisnęli. W 88 min. Wojciechowski broni groźny strzał, a w tej samej minucie piłka mija nasz słupek po uderzeniu z dystansu.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Grabowski, Kulczyński, Różycki, Pawlak - J.Dzieran (od 81 min. Młotkiewicz), Maraszek, Maliszewski, Nowicki (od 59 min. Valente) - Jarecki (k), Stępiński (od 89 min. Wierzbicki). Żółte kartki: Jarecki, Valente. Widzów około 100, w tym za Juve 9. Sędziował Adamiec.

W następnej kolejce, w środę 30 kwietnia o godzinie 17.00 Jutrzenka podejmować będzie w Warcie - Włókniarza Zelów.

W meczu Klasy B nasze rezerwy zremisowały w Warcie z Iskrą Stolec 3:3. Gole dla Juve II zdobywali: Przemysław Sobczyk w 20 min., Piotr Tomaszewski w 40 min. i Michał Kaczmarek w 50 min. Skład Jutrzenki II: Przygodzki - P.Kobusiewicz (od 60 min. Wierzbicki), A.Cybulski, Kopacki, Stawicki (od 46 min. Valente) - Sobczyk (od 70 min. Widelski), J.Kobusiewicz, Jachowicz, M.Kaczmarek -  Kacyna (od 46 min. Młotkiewicz), Tomaszewski. Żółte kartki: Kopacki, Jachowicz. Czerwona: Jachowicz - 90 min. za faul. Widzów około 50.

W następnej kolejce, 1 maja (czwartek) o godzinie 13.00 w derbach gminy nasze rezerwy zagrają z LZS Socha.

Aktualności

XV kolejka

18-19 listopada 2023 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
WKS 1957 Wieluń 0 : 1 Pogoń Zduńska Wola
Jutrzenka Warta 2 : 1 Warta II Sieradz
Tęcza Brodnia 4 : 0 Piast Błaszki
TS Janiszewice 3 : 0 Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica 2 : 1 Ekolog Wojsławice
Sokół Goszczanów 1 : 5 UKS Galewice
Prosna Wieruszów 5 : 0 KS Karsznice
LZS Brąszewice 2 : 3 Złoczewia Złoczew