Jutrzenka Warta

KS Chojne - Jutrzenka Warta 0:1 (0:0)
Zbigniew Zakrzewski nadal na czele Jutrzenki!

01 marca 2014 09:23

W sobotę, 8 marca Jutrzenka zagrała kolejny mecz sparingowy. Rywalem był ponownie zespół KS Chojne (graliśmy z nimi miesiąc temu wygrywając 1:0), a mecz rozegrany w na wyjeździe zakończył swygraną Juve... 1:0. Gola dla Jutrzenki zdobył w 64 min. Krzysztof Stępiński. Skład Juve: Wojciechowski - Szmidt, Różycki, Kulczyński, Pawlak - Jarecki, Valente, Maraszek, Maliszewski, Kaczmarek - Stępiński. Na zmiany wchodzili: Nowicki, Tegy (21-latek pochodzący z Mongolii, a grający ostatnio w Tubądzinie!!!), Dzieran, Grabowski, Młotkiewicz i Wierzbicki.

W piątek, 28 lutego odbyły się wybory do władz Jutrzenki. Na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym członkowie klubu wybierali nowy zarząd klubu. Zgodnie z oczekiwaniami prezesem klubu pozostał Zbigniew Zakrzewski. Ponadto do zarządu weszli: Edward Stasiak, Wiktor Wawrowski (wiceprezesowie), Andrzej Kopacki, Włodzimierz Dzieran, Włodzimierz Janiak, Mirosław Frontczak, Jerzy Janas i Andrzej Świniarski - członkowie. Do komisji Rewizyjnej zostali wybrani: Krzysztof Lisiecki (przewodniczący), Janisław Dzieran i Wiesław Mijas. Nowe władze będą piastować swe stanowiska przez najbliższe dwa lata.

W sobotę, 1 marca Jutrzenka zagrała w Sieradzu mecz sparingowy z Brąszewicami przegrywając niespodziewanie 1:2 (1:1). Gola dla Juve zdobył Krzysztof Stępiński. Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szmidt, Kulczyński, Różycki, Nowicki - J.Dzieran, Valente, Maliszewski, M.Kaczmarek - Jarecki, Stępiński. Na zmiany wchodzili: Sajda, Grabowski, Młotkiewicz, Stawicki.

W niedzielę, 2 marca o godzinie 11.30 w kościele św. Mikołaja w Warcie odbędzie się msza patriotyczna z okazji Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Po jej zakończeniu nastąpią przemówienia o historii naszego kraju dotyczące Żołnierzy Wyklętych. Organizatorzy zapraszają wszystkich kibiców Jutrzenki, Widzewa i innych klubów do udziału w tej uroczystości.

Aktualności

XIX kolejka

14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia