Jutrzenka Warta

KS Chojne - Jutrzenka Warta 0:1 (0:0)
Zbigniew Zakrzewski nadal na czele Jutrzenki!

01 marca 2014 09:23

W sobotę, 8 marca Jutrzenka zagrała kolejny mecz sparingowy. Rywalem był ponownie zespół KS Chojne (graliśmy z nimi miesiąc temu wygrywając 1:0), a mecz rozegrany w na wyjeździe zakończył swygraną Juve... 1:0. Gola dla Jutrzenki zdobył w 64 min. Krzysztof Stępiński. Skład Juve: Wojciechowski - Szmidt, Różycki, Kulczyński, Pawlak - Jarecki, Valente, Maraszek, Maliszewski, Kaczmarek - Stępiński. Na zmiany wchodzili: Nowicki, Tegy (21-latek pochodzący z Mongolii, a grający ostatnio w Tubądzinie!!!), Dzieran, Grabowski, Młotkiewicz i Wierzbicki.

W piątek, 28 lutego odbyły się wybory do władz Jutrzenki. Na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym członkowie klubu wybierali nowy zarząd klubu. Zgodnie z oczekiwaniami prezesem klubu pozostał Zbigniew Zakrzewski. Ponadto do zarządu weszli: Edward Stasiak, Wiktor Wawrowski (wiceprezesowie), Andrzej Kopacki, Włodzimierz Dzieran, Włodzimierz Janiak, Mirosław Frontczak, Jerzy Janas i Andrzej Świniarski - członkowie. Do komisji Rewizyjnej zostali wybrani: Krzysztof Lisiecki (przewodniczący), Janisław Dzieran i Wiesław Mijas. Nowe władze będą piastować swe stanowiska przez najbliższe dwa lata.

W sobotę, 1 marca Jutrzenka zagrała w Sieradzu mecz sparingowy z Brąszewicami przegrywając niespodziewanie 1:2 (1:1). Gola dla Juve zdobył Krzysztof Stępiński. Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szmidt, Kulczyński, Różycki, Nowicki - J.Dzieran, Valente, Maliszewski, M.Kaczmarek - Jarecki, Stępiński. Na zmiany wchodzili: Sajda, Grabowski, Młotkiewicz, Stawicki.

W niedzielę, 2 marca o godzinie 11.30 w kościele św. Mikołaja w Warcie odbędzie się msza patriotyczna z okazji Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Po jej zakończeniu nastąpią przemówienia o historii naszego kraju dotyczące Żołnierzy Wyklętych. Organizatorzy zapraszają wszystkich kibiców Jutrzenki, Widzewa i innych klubów do udziału w tej uroczystości.

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno