Jutrzenka Warta

W piątek sparing z Olimpią Koło!
IV miejsce Jutrzenki w HMZS!

18 styczeń 2014 18:13

W piątek, 31 stycznia o godzinie 18.00 w Uniejowie Jutrzenka zagra pierwszy sparing tej zimy! Rywalem naszej drużyny będzie Olimpia Koło. Zaś w niedzielę, 2 lutego o 15.00 w Sieradzu Juve zagra z Wydrzynem.

 

Niestety nie odbył się pierwszy planowany sparing Jutrzenki. Z powodu lodu nawet na boiskach o sztucznej nawierzchnii Juve nie zagrało w sobotę z KS Chojne. W zamian nasi piłkarze odbyli trening w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Warcie, gdzie zawsze mogą liczyć na gościnność dyrektora - Wojciecha Wójcika. Mamy nadzieję, że mróz osłabnie i następne planowane sparingi dojdą do skutku.

 

Jutrzenka nie obroniła tytułu w Halowych Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej. W rozegranych w sobotę 18 stycznia rozgrywkach Juve po pasjonującym meczu w pólfinale uległo odwiecznemu rywalowi - Warcie Sieradz po dogrywce, tracąc gola z rzutu wolnego na 12 sekund przed końcem. Wcześniej Juve wygrało swą grupę wygrywając z Wieluniem 1:0 (gol Mateusza Maraszka) i 1:0 z Konopnicą (gol Piotra Sajdy) oraz remisując 0:0 z Pogonią Zduńska Wola. Warta Sieradz zajmując drugie miejsce w swej grupie trafiła na nas już w półfinale. W regulaminowym czasie gry był remis po golach Marcina Kobierskiego dla Warty i Sylwestra Pawlaka dla Juve. W końcówce dogrywki sieradzanie grając w przewadze zdobyli zwycięskiego gola. W meczu o III miejsce załamane Juve uległo Piastowi Błaszki 0:3 wystawiąjąc drugi skład. Był to oficjalny debiut w barwach Jutrzenki trenera Bartosza Grabowskiego. Najlepszym zawodnikiem Juve uznano bramkarza Tomasza Kwiatkowskiego, który otrzymał nagrodę Burmistrza Gminy i Miasta Warta - Jana Serafińskiego. Oprócz wymienionych w/w zawodników w barwach Juve zagrali: Marek Wojciechowski - Radosław Badowski, Robert Jarecki, Marcin Nowicki, Fabiano Valente, Krzysztof Stępiński, Jędrzej Dzieran, Michał Kaczmarek. Na turnieju wydany został nowy numer Juve gol - dostępny na naszej stronie, a kibice mogli nabyć nowe, zimowe czapki Jutrzenki!

W najbliższą sobotę, tj. 25 stycznia Jutrzenka rozegra pierwszy mecz sparingowy. W Sieradzu na sztucznej murawie o godzinie 11.00 Juve zagra z KS Chojne. w pozostałych sparingach przed rundą wiosenną zagramy:

2 luty (niedziela) Sieradz, godzina 15.00: Jutrzenka – Wydrzyn;

5 luty (środa) Bełchatów, Pilica Przedbórz – Jutrzenka;

9 luty (niedziela) Opatówek – Jutrzenka;

16 luty (niedziela) Krzema – Jutrzenka;

22 luty (sobota), Konopnica – Jutrzenka;

1 marca (sobota), Brąszewice – Jutrzenka;

8 marca (sobota), KS Chojne – Jutrzenka;

16 marca (niedziela), Piast Błaszki – Jutrzenka.

Aktualności

XVII kolejka

15-17 listopada 2019 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 2 : 2 Jutrzenka
Andrespolia 2 : 2 Warta Sieradz
Pogoń 3 : 3 Zjednoczeni
ŁKS II Łódź 10 : 0 Pelikan II
Warta Dz. 1 : 0 Kwiatkowice
Ceramika 0 : 3 Kutno
Boruta 1 : 2 Polonia
Termy Ner 0 : 2 Orzeł
Włókniarz 1 : 3 Omega