Jutrzenka Warta

Bartosz Grabowski trenerem Jutrzenki Warta!
Halowe mistrzostwa 18 stycznia 2014 roku!

17 grudnia 2013 17:47

Od 16 grudnia Jutrzenka ma nowego trenera! W ostatnich meczach jesieni drużynę prowadził piłkarz Piotr Sajda, ale wobec kłopotów z licencją trenerską dla Sajdy zarząd postanowił szukać pierwszego trenera dla zespołu seniorów. Po tygodniowych rozmowach z kilkoma trenerami w poniedziałek Bartosz Grabowski potwierdził swe zainteresowanie prowadzeniem Jutrzenki w rundzie wiosennej. Grabowski będzie grającym trenerem (jest obrońcą), a Piotr Sajda zostanie jego asystentem. Obaj będą też odpowiadać za drużynę rezerw.

Bartosz Grabowski urodził się 20 października 1982 roku w Turku. Jest wychowankiem Turu Turek i zagrał w tym zespole w I lidze, a grał później jeszcze w Warcie Sieradz, Kasztelani Brudzew, LKS-ie Ślesin i Włókniarzu Kalisz. Jako trener jesienią prowadził IV-ligowy Włókniarz Kalisz. Dużo nie brakowało, aby rok temu Grabowski został zawodnikiem Jutrzenki, a miało to miejsce latem 2012 roku, gdy był u nas testowany. Jednak na przeszkodzie stanęły wówczas pieniądze!

18 stycznia 2014 roku odbędą się XXII Halowe Mistrzostwa Ziemi Sieradzkiej. Jutrzenka broni tytułu zdobytego w ostatnich dwóch latach! Mamy nadzieję, że tradycyjnie licznie dopiszą kibice Juve, którzy od wielu lat obok fanów Warty Sieradz są najliczniejsi i najgłośniejsi! Na turnieju wydany zostanie specjalny numer Juve gol!

Zarząd klubu zwraca sie do wszystkich kibiców, którzy nabyli karty wstępu na niedoszły mecz z ŁKS-em, aby do końca 2013 roku rozliczyli się u osób, u których zakupiły bilety. W styczniu nieodebrane pieniądze przekazane zostaną na działalność statutową klubu!

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno