Jutrzenka Warta

Bartosz Grabowski trenerem Jutrzenki Warta!
Halowe mistrzostwa 18 stycznia 2014 roku!

17 grudnia 2013 17:47

Od 16 grudnia Jutrzenka ma nowego trenera! W ostatnich meczach jesieni drużynę prowadził piłkarz Piotr Sajda, ale wobec kłopotów z licencją trenerską dla Sajdy zarząd postanowił szukać pierwszego trenera dla zespołu seniorów. Po tygodniowych rozmowach z kilkoma trenerami w poniedziałek Bartosz Grabowski potwierdził swe zainteresowanie prowadzeniem Jutrzenki w rundzie wiosennej. Grabowski będzie grającym trenerem (jest obrońcą), a Piotr Sajda zostanie jego asystentem. Obaj będą też odpowiadać za drużynę rezerw.

Bartosz Grabowski urodził się 20 października 1982 roku w Turku. Jest wychowankiem Turu Turek i zagrał w tym zespole w I lidze, a grał później jeszcze w Warcie Sieradz, Kasztelani Brudzew, LKS-ie Ślesin i Włókniarzu Kalisz. Jako trener jesienią prowadził IV-ligowy Włókniarz Kalisz. Dużo nie brakowało, aby rok temu Grabowski został zawodnikiem Jutrzenki, a miało to miejsce latem 2012 roku, gdy był u nas testowany. Jednak na przeszkodzie stanęły wówczas pieniądze!

18 stycznia 2014 roku odbędą się XXII Halowe Mistrzostwa Ziemi Sieradzkiej. Jutrzenka broni tytułu zdobytego w ostatnich dwóch latach! Mamy nadzieję, że tradycyjnie licznie dopiszą kibice Juve, którzy od wielu lat obok fanów Warty Sieradz są najliczniejsi i najgłośniejsi! Na turnieju wydany zostanie specjalny numer Juve gol!

Zarząd klubu zwraca sie do wszystkich kibiców, którzy nabyli karty wstępu na niedoszły mecz z ŁKS-em, aby do końca 2013 roku rozliczyli się u osób, u których zakupiły bilety. W styczniu nieodebrane pieniądze przekazane zostaną na działalność statutową klubu!

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia