Jutrzenka Warta

XVI kolejka: Astoria Szczerców - Jutrzenka 2:1 (2:1)
Puchar Polski: Victoria Skomlin - Jutrzenka 3:0 (0:0, 0:0)

30 października 2013 18:46

W meczu XVI kolejki Jutrzenka przegrała w Szczercowie z Astorią 1:2! Bramkę dla Juve w 42 min. zdobył po podaniu Krzysztofa Stępińskiego - Robert Jarecki. Gole straciliśmy w 4 i 21 min.!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szmidt, Kulczyński, Badowski (od 85 min. Valente), Pawlak (k) - J.Dzieran (od 75 min. Młotkiewicz), Maraszek, Sosnowski, Ł.Kaczmarek (od 62 min. Jezierski) - Jarecki, Stępiński. Żółte kartki: Badowski, Sosnowski. Sędziował Kamil Krasnopolski. Widzów około 100, w tym za Jutrzenką 23.

W następnej kolejce, w niedzielę - 10 listopada o godzinie 14.00 Jutrzenka zagra ze Zjednoczonymi Stryków. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.

W meczu ostatniej rundy okręgowego Pucharu Polski - Jutrzenka uległa po dogrywce A-klasowej Victorii Skomlin 0:3! Juve zagrało pod wodzą nowego trenera Piotra Sajdy i mimo, że miało przewagę w polu i sytuacje, to jednak gospodarze zagrają w ćwierćfinale wojewódzkiego Pucharu Polski! Do przerwy swe sytuacje zmarnowali: Robert Jarecki w 2 min., Łukasz Kaczmarek w 33 min. i Krzysztof Stępiński w 36 min. Skomlin odpowiedział strzałem nad bramką w 7 min. Druga połowa powinna przynieść gole Jutrzence. W 57 min. z bliska przestrzelił Dominik Młotkiewicz! W 60 min. strzał Jareckiego obronił bramkarz. W 66 min. interwencją musiał się popisać nasz Tomasz Kwiatkowski. W 83 min. strzał Kaczmarka obronił bramkarz. Najlepszą sytaucję w 86 min. zaprzepaścił Jarecki strzelając w bramkarza. W 89 min. strzal z rzutu wolnego Kaczmarka minął bramkę, a po rzucie rożnym minutę później piłka trafiła w poprzeczkę. Dogrywka to już popis Victorii. W 92 min. sytuacja sam na sam z naszym bramkarzem i Juve przegrywało. Dwie minuty później po faulu Sylwka Pawlaka w polu karnym jedenastkę gospodarze zamienili na drugiego gola, a w 99 min. zdobyli trzeciego po uderzeniu z pola karnego! W koncówce dogrywki dwa strzały Stępińskiego nie dały nawet honorowego gola!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki, Sosnowski, Pawlak (k), Ł.Kaczmarek - Wałęsa, Valente, Jarecki, Kacyna (od 74 min. Wojciechowski) - Młotkiewicz, Stępiński. Żółte kartki: Stępiński i Ł.Kaczmarek. Sędziował Tomasz Majkowski, widzów około 30, w tym za Jutrzenką 9.

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno