Jutrzenka Warta

IV liga: Włókniarz Zelów - Jutrzenka Warta 2:3 (1:1)!!!
Klasa B: LZS Socha - Jutrzenka II Warta 0:9 (0:4)

14 września 2013 21:07

W meczu VIII kolejki Jutrzenka w sobotę, 14 września wygrała w Zelowie z Włókniarzem 3:2. Mecz stał na dobrym poziomie, a Juve zwycięstwo zapewniło sobie w ostatnich minutach. Do przerwy był remis. Prowadzenie zdobył w 11 min. po wolnym Michała Kaczmarka strzałem głową Kacper Jezierski. Minutę później był remis! Po błędzie naszej obrony zawodnik gospodarzy wyrównał strzałem z kilkunastu metrów. W 25 min. po faulu Artura Wolnego sędzia podyktował rzut karny, ale nasz Tomasz Kwiatkowski w świetnym stylu obronił i dobitkę również!!! W 32 min. strzal szczupakiem Roberta Jareckiego przeleciał nad poprzeczką. Druga połowa była jeszcze ciekawsza. W 74 min. Włókniarz wyszedł na prowadzenie po uderzeniu z pola karnego. W 85 min. po rzucie rożnym Mateusz Maraszek przepięknym uderzeniem przewrotką wyrównał. W doliczonym czasie gry po akcji Jareckiego Piotr Sajda dał nam zwycięską bramkę! Radości piłkarzy i licznych kibiców Juve nie było końca!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Szmidt, Wolny, Kulczyński, Ł.Kaczmarek - Jezierski, Sosnowski (od 89 min. Valente), Maraszek, M.Kaczmarek - Jarecki (k), Stępiński (od 65 min. Sajda). Żółte kartki: Szmidt, Ł.Kaczmarek, Sosnowski, Maraszek, Jarecki i Sajda. Sędziował Mariusz Lewandowski. Widzów około 150, w tym za Juve 35.

W meczu zaległej I kolejki, w środę 18 września Jutrzenka podejmować będzie o godzinie 17.00 ŁKS Łódź. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.

W meczu klasy B - derbach gminy Socha uległa naszym rezerwom  0:9 (0:4). Gole dla Juve II zdobywali: Albert Cybulski w 14 i 75 min., Jakub Wałęsa w 32 i 35 min., Jakub Kobusiewicz w 44 min., Dominik Młotkiewicz w 50 min., Marcin Nowicki w 55 min., Przemysław Sobczyk w 70 min. i Piotr Tomaszewski w 90 min. Skład naszych rezerw: Przygodzki - Małolepszy, A.Cybulski, Kopacki, Stawicki (od 69 min. Wierzbicki) - Sobczyk, J.Kobusiewicz (od 46 min. R.Cybulski), Nowicki (k), Tomaszewski - Wałęsa, Młotkiewicz (od 65 min. Widelski). Żółta kartka: A.Cybulski. Widzów około 60,  w tym za Jutrzenką 25. Sędziował Lucjan Brzostowski.

W następnej kolejce, 21 września (sobota), o godzinie 14.00 nasze rezerwy zagrają w Warcie z Pyszkowem.

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno