Jutrzenka Warta

Mazovia wraca do gry!!!
IV liga: Jutrzenka Warta - Pilica Przedbórz 6:2 (3:0)

11 września 2013 21:37

W czwartek 12 września, Wydział Gier i Ewidencji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o przywróceniu do rozgrywek IV ligi - na prośbę klubu - Mazovię Rawa Mazowiecka! Przpomnijmy tylko, że po pięciu kolejkach Mazovia wycofała się z rogrywek (tuż po klęsce w Warcie z Juve 0:5!). Teraz Mazovia znów chce zagrać, ale w międzyczasie nie rozegrała dwóch meczów - z ŁKS-em i Pogonią - przyznano walkowery! Tak więc muszą w Rawie Mazowieckiej bardzo uważać, bo kolejny walkower degraduje ich z ligi! Zyskała na tym nasza Jutrzenka i... Robert Jarecki, który w meczu z nimi zdobył hat-tricka (teraz będzie przywrócony, jak i trzy punkty w tabeli i pięć bramek dla Juve!).

W meczu VII kolejki Jutrzenka pokonała w Warcie Pilicę Przedbórz 6:2. Gole dla Juve zdobyli: w 7 min. po podaniu Michała Kaczmarka Robert Jarecki strzałem do pustej bramki; w 19 min. po podaniu Jareckiego Krzysztof Stępiński uderzeniem z bliska; w 23 min. Jarecki z rzutu karnego po ręce i czerwonej kartce zawodnika Pilicy; w 66 min. po podaniu Piotra Sajdy - Kacper Jezierski uderzeniem z pola karnego; w 68 min. po strzale Sajdy w słupek Jarecki strzelił do pustej bramki; w 90 min. Artur Wolny z 40 metrów przelobował bramkarza i ustalił wynik meczu. Goście zdobyli gole w 51 i 82 min.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Wolny, Ł.Kaczmarek - Jezierski, Sosnowski (od 76 min. Valente), Maraszek, M.Kaczmarek (od 83 min. Wałęsa) - Jarecki (od 86 min. Młotkiewicz), Stępiński (od 64 min. Sajda). Sędziował Radosław Urbaniak. Widzów około 200.

W następnej kolejce, w sobotę, 14 września Jutrzenka zagra o godzinie 17.00 w Zelowie z Włókniarzem. Zaś nasz drugi zespół w niedzielę o 11.00 zagra mecz derbowy z Sochą na wyjeździe!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec