Jutrzenka Warta

Mazovia wraca do gry!!!
IV liga: Jutrzenka Warta - Pilica Przedbórz 6:2 (3:0)

11 wrzesień 2013 21:37

W czwartek 12 września, Wydział Gier i Ewidencji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o przywróceniu do rozgrywek IV ligi - na prośbę klubu - Mazovię Rawa Mazowiecka! Przpomnijmy tylko, że po pięciu kolejkach Mazovia wycofała się z rogrywek (tuż po klęsce w Warcie z Juve 0:5!). Teraz Mazovia znów chce zagrać, ale w międzyczasie nie rozegrała dwóch meczów - z ŁKS-em i Pogonią - przyznano walkowery! Tak więc muszą w Rawie Mazowieckiej bardzo uważać, bo kolejny walkower degraduje ich z ligi! Zyskała na tym nasza Jutrzenka i... Robert Jarecki, który w meczu z nimi zdobył hat-tricka (teraz będzie przywrócony, jak i trzy punkty w tabeli i pięć bramek dla Juve!).

W meczu VII kolejki Jutrzenka pokonała w Warcie Pilicę Przedbórz 6:2. Gole dla Juve zdobyli: w 7 min. po podaniu Michała Kaczmarka Robert Jarecki strzałem do pustej bramki; w 19 min. po podaniu Jareckiego Krzysztof Stępiński uderzeniem z bliska; w 23 min. Jarecki z rzutu karnego po ręce i czerwonej kartce zawodnika Pilicy; w 66 min. po podaniu Piotra Sajdy - Kacper Jezierski uderzeniem z pola karnego; w 68 min. po strzale Sajdy w słupek Jarecki strzelił do pustej bramki; w 90 min. Artur Wolny z 40 metrów przelobował bramkarza i ustalił wynik meczu. Goście zdobyli gole w 51 i 82 min.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Wolny, Ł.Kaczmarek - Jezierski, Sosnowski (od 76 min. Valente), Maraszek, M.Kaczmarek (od 83 min. Wałęsa) - Jarecki (od 86 min. Młotkiewicz), Stępiński (od 64 min. Sajda). Sędziował Radosław Urbaniak. Widzów około 200.

W następnej kolejce, w sobotę, 14 września Jutrzenka zagra o godzinie 17.00 w Zelowie z Włókniarzem. Zaś nasz drugi zespół w niedzielę o 11.00 zagra mecz derbowy z Sochą na wyjeździe!

Aktualności

I kolejka

25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn Orzeł Nieborów
Stal Głowno Ner Poddębice
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia Warta Sieradz
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola