Jutrzenka Warta

II kolejka: Pogoń Zduńska Wola - Jutrzenka Warta 0:0
Remisowe derby!

19 sierpnia 2013 22:57

W II kolejce łódzkiej IV ligi, w derbach regionu Jutrzenka zremisowała bezbramkowo w Zduńskiej Woli z Pogonią. Mecz był zacięty i obie strony do końca walczyły o zwycięstwo. Juve mogło prowadzić do przerwy, ale dwie znakomite okazje zaprzepaścił Piotr Sajda. W 15 min. po podaniu Michała Kaczmarka z bliska strzelił nad poprzeczką, a w 27 min. po znakomitym podaniu Przemysława Sosnowskiego przegrał pojedynek z bramkarzem Pogoni. W 42 min. z woleja strzelał Sylwester Pawlak, ale obok bramki. Gospodarze też mieli swoje okazje. W 16 min. strzelili w dogodnej sytuacji obok naszego słupka! W 24 min. sędzia mógł odgwizdać karnego, gdy nasz Tomasz Kwiatkowski chyba faulował Grzegorza Kaletę. Druga połowa to przewaga Jutrzenki i sytuacje. W 46 min. piłka zatrzymała się na lini bramkowej Pogoni, ale nikt z naszych nie dobił jej do siatki. W 53 min. nasz bramkarz broni groźny strzał z 20 metrów. W 56 min. strzał z rzutu wolnego Michała Kaczmarka bramkarz wybił z okienka. Minutę później strzał Łukasza Kaczmarka minął słupek. W 66 min. po groźnym dośrodkowaniu "Kwiatek" ratuje nas przed stratą gola. W końcówce kotłowało się pod bramką Pogoni, ale dwa strzały z bliska Artura Wolnego wybronił bramkarz Pogoni, a że strzał Krzysztofa Cichosza minął nasz słupek mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W Juve zadebiutowali: Karol Kulczyński, Łukasz Szmidt, Przemysław Sosnowski, Kacper Jezierski i Łukasz Kaczmarek.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Pawlak (k), Ł.Kaczmarek - J.Dzieran (od 46 min. Wolny), Sosnowski (od 73 min. Maraszek), Badowski, M.Kaczmarek - Sajda (od 55 min. Jezierski), Stępiński (od 69 min. Jarecki). Żółte kartki: Pawlak, Sosnowski. Sędziował Albert Różycki. Widzów około 200, w tym 59 za Jutrzenką.

W III kolejce, w niedzielę, 25 sierpnia o godzinie 18.00 Jutrzenka podejmować będzie w Warcie Start Brzeziny. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.

Wcześniej, bo o godzinie 16.00 swój pierwszy mecz zagrają nasze rezerwy w pobliskiej Kalinowej.

Aktualności

XV kolejka

13-14 listopada 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 3 : 4 Czarni Rząśnia
WKS Wieluń 2 : 5 Warta II Sieradz
KS Karsznice 0 : 2 Złoczewia Złoczew
Tęcza Brodnia 3 : 1 Warta Działoszyn
Hetman Rusiec 2 : 4 Piast Błaszki
Słowian Dworszowice 4 : 1 Zawisza Pajęczno
LZS Brąszewice 1 : 2 TS Janiszewice
GKS Chojne 0 : 3 MLKS Konopnica