Jutrzenka Warta

W pierwszej kolejce z ŁKS-em Łódź!!!
Dwa wygrane sparingi!

27 lipca 2013 13:50

3 sierpnia w Warcie Jutrzenka pokonała Olimpię Koło 3:2 (2:1) Bramki zdobywali Piotr Sajda, Krzysztof Stępiński i Radosław Badowski. Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Pawlak, Ł.Kaczmarek, - J.Dzieran, Sosnowski, Maraszek, M.Kaczmarek - Sajda, Stępiński. Na zmiany wchodzili: Badowski, Wolny, Młotkiewicz, Wałęsa oraz testowany zawodnik z Łodzi - Kaczmarek.


We wczesniejszym sparingu, 31 lipca Jutrzenka Warta na swoim stadionie pokonała sąsiada zza miedzy Piasta Błaszki 4:0 (4:0). Gole dla nas zdobyli Piotr Sajda - 2, Przemysław Sosnowski i Krzysztof Stępiński. Skład Juve: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Pawlak, Ł.Kaczmarek, - J.Dzieran, Sosnowski, Fabiano, M.Kaczmarek - Sajda, Stępiński. Na zmiany wchodzili: Wojciechowski - Maraszek, Badowski, Wolny, Jędrzejczak, Młotkiewicz i Wałęsa.


Łódzki Związek Piłki Nożnej podał wstępny terminarz IV ligi. Kibice Jutrzenki doczekali się nie lada atrakcji, bowiem w I kolejce, 17 sierpnia Juve podejmować będzie były klub Ekstraklasy - ŁKS Łódż!!! Ciekawi jesteśmy jak ten mecz zabezpieczy ochrona z policją, bo trzeba się spodziewać najazdu wielu fanów z Łodzi. W kolejnych meczach sierpniowych Juve zagra 21 sierpnia w Zduńskiej Woli z Pogonią, 24 z Startem Brzeziny w Warcie, 28 w Pajęcznie z Zawiszą i 31 w Warcie z Mazovią Rawa Mazowiecka. Godziny rozpoczęcia wszystkich spotkań podamy w późniejszym terminie.

 

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno