Jutrzenka Warta

W pierwszej kolejce z ŁKS-em Łódź!!!
Dwa wygrane sparingi!

27 lipiec 2013 13:50

3 sierpnia w Warcie Jutrzenka pokonała Olimpię Koło 3:2 (2:1) Bramki zdobywali Piotr Sajda, Krzysztof Stępiński i Radosław Badowski. Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Pawlak, Ł.Kaczmarek, - J.Dzieran, Sosnowski, Maraszek, M.Kaczmarek - Sajda, Stępiński. Na zmiany wchodzili: Badowski, Wolny, Młotkiewicz, Wałęsa oraz testowany zawodnik z Łodzi - Kaczmarek.


We wczesniejszym sparingu, 31 lipca Jutrzenka Warta na swoim stadionie pokonała sąsiada zza miedzy Piasta Błaszki 4:0 (4:0). Gole dla nas zdobyli Piotr Sajda - 2, Przemysław Sosnowski i Krzysztof Stępiński. Skład Juve: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Pawlak, Ł.Kaczmarek, - J.Dzieran, Sosnowski, Fabiano, M.Kaczmarek - Sajda, Stępiński. Na zmiany wchodzili: Wojciechowski - Maraszek, Badowski, Wolny, Jędrzejczak, Młotkiewicz i Wałęsa.


Łódzki Związek Piłki Nożnej podał wstępny terminarz IV ligi. Kibice Jutrzenki doczekali się nie lada atrakcji, bowiem w I kolejce, 17 sierpnia Juve podejmować będzie były klub Ekstraklasy - ŁKS Łódż!!! Ciekawi jesteśmy jak ten mecz zabezpieczy ochrona z policją, bo trzeba się spodziewać najazdu wielu fanów z Łodzi. W kolejnych meczach sierpniowych Juve zagra 21 sierpnia w Zduńskiej Woli z Pogonią, 24 z Startem Brzeziny w Warcie, 28 w Pajęcznie z Zawiszą i 31 w Warcie z Mazovią Rawa Mazowiecka. Godziny rozpoczęcia wszystkich spotkań podamy w późniejszym terminie.

 

Aktualności

XVII kolejka

15-17 listopada 2019 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 2 : 2 Jutrzenka
Andrespolia 2 : 2 Warta Sieradz
Pogoń 3 : 3 Zjednoczeni
ŁKS II Łódź 10 : 0 Pelikan II
Warta Dz. 1 : 0 Kwiatkowice
Ceramika 0 : 3 Kutno
Boruta 1 : 2 Polonia
Termy Ner 0 : 2 Orzeł
Włókniarz 1 : 3 Omega