Jutrzenka Warta

W pierwszej kolejce z ŁKS-em Łódź!!!
Dwa wygrane sparingi!

27 lipca 2013 13:50

3 sierpnia w Warcie Jutrzenka pokonała Olimpię Koło 3:2 (2:1) Bramki zdobywali Piotr Sajda, Krzysztof Stępiński i Radosław Badowski. Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Pawlak, Ł.Kaczmarek, - J.Dzieran, Sosnowski, Maraszek, M.Kaczmarek - Sajda, Stępiński. Na zmiany wchodzili: Badowski, Wolny, Młotkiewicz, Wałęsa oraz testowany zawodnik z Łodzi - Kaczmarek.


We wczesniejszym sparingu, 31 lipca Jutrzenka Warta na swoim stadionie pokonała sąsiada zza miedzy Piasta Błaszki 4:0 (4:0). Gole dla nas zdobyli Piotr Sajda - 2, Przemysław Sosnowski i Krzysztof Stępiński. Skład Juve: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Pawlak, Ł.Kaczmarek, - J.Dzieran, Sosnowski, Fabiano, M.Kaczmarek - Sajda, Stępiński. Na zmiany wchodzili: Wojciechowski - Maraszek, Badowski, Wolny, Jędrzejczak, Młotkiewicz i Wałęsa.


Łódzki Związek Piłki Nożnej podał wstępny terminarz IV ligi. Kibice Jutrzenki doczekali się nie lada atrakcji, bowiem w I kolejce, 17 sierpnia Juve podejmować będzie były klub Ekstraklasy - ŁKS Łódż!!! Ciekawi jesteśmy jak ten mecz zabezpieczy ochrona z policją, bo trzeba się spodziewać najazdu wielu fanów z Łodzi. W kolejnych meczach sierpniowych Juve zagra 21 sierpnia w Zduńskiej Woli z Pogonią, 24 z Startem Brzeziny w Warcie, 28 w Pajęcznie z Zawiszą i 31 w Warcie z Mazovią Rawa Mazowiecka. Godziny rozpoczęcia wszystkich spotkań podamy w późniejszym terminie.

 

Aktualności

XIX kolejka

14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia