Jutrzenka Warta

W pierwszej kolejce z ŁKS-em Łódź!!!
Dwa wygrane sparingi!

27 lipca 2013 13:50

3 sierpnia w Warcie Jutrzenka pokonała Olimpię Koło 3:2 (2:1) Bramki zdobywali Piotr Sajda, Krzysztof Stępiński i Radosław Badowski. Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Pawlak, Ł.Kaczmarek, - J.Dzieran, Sosnowski, Maraszek, M.Kaczmarek - Sajda, Stępiński. Na zmiany wchodzili: Badowski, Wolny, Młotkiewicz, Wałęsa oraz testowany zawodnik z Łodzi - Kaczmarek.


We wczesniejszym sparingu, 31 lipca Jutrzenka Warta na swoim stadionie pokonała sąsiada zza miedzy Piasta Błaszki 4:0 (4:0). Gole dla nas zdobyli Piotr Sajda - 2, Przemysław Sosnowski i Krzysztof Stępiński. Skład Juve: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Pawlak, Ł.Kaczmarek, - J.Dzieran, Sosnowski, Fabiano, M.Kaczmarek - Sajda, Stępiński. Na zmiany wchodzili: Wojciechowski - Maraszek, Badowski, Wolny, Jędrzejczak, Młotkiewicz i Wałęsa.


Łódzki Związek Piłki Nożnej podał wstępny terminarz IV ligi. Kibice Jutrzenki doczekali się nie lada atrakcji, bowiem w I kolejce, 17 sierpnia Juve podejmować będzie były klub Ekstraklasy - ŁKS Łódż!!! Ciekawi jesteśmy jak ten mecz zabezpieczy ochrona z policją, bo trzeba się spodziewać najazdu wielu fanów z Łodzi. W kolejnych meczach sierpniowych Juve zagra 21 sierpnia w Zduńskiej Woli z Pogonią, 24 z Startem Brzeziny w Warcie, 28 w Pajęcznie z Zawiszą i 31 w Warcie z Mazovią Rawa Mazowiecka. Godziny rozpoczęcia wszystkich spotkań podamy w późniejszym terminie.

 

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec