Jutrzenka Warta

IV liga: Włókniarz Zgierz - Jutrzenka Warta 1:4 (0:1)
Juve w IV lidze, ale pod wodzą Pawła Kaczorowskiego!!!

13 czerwca 2013 07:57

W meczu zaległej, XX kolejki Jutrzenka wygrała w Zgierzu z Włókniarzem 4:1. Tym zwycięstwem Juve zapewniło sobie utrzymanie i pobyt w IV lidze w nowym sezonie. Gole dla Jutrzenki zdobyli: Sylwester Pawlak w 2 min. strzałem głową po wolnym Michała Kaczmarka, Mateusz Maraszek w 48 min. strzałem z pola karnego oraz Piotr Sajda w 53 min. po podaniu Kaczmarka i w 58 min. po asyście Maraszka. Gospodarze odpowiedzieli golem w 84 min., gdy było praktycznie po meczu. Wobec rezygnacji z prowadzenia zespołu przez trenera Łukasza Masłowskiego (praca menadżera nie pozwala mu łączyć obu funkcji), jego następcą zostanie Paweł Kaczorowski!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Jarecki, Kaczorowski (od 61 min. Marek), Pawlak (k), Mordalski - P.Chudzik (od 74 min. J.Dzieran), Jędrzejczak, Maraszek, Kaczmarek - Sajda, Stępiński. Sędziował Paweł Pryczek. Widzów około 50, w tym za Juve 24!

W XXXIII kolejce, ale ostatniej z udziałem Juve (mecz z Sorento się nie odbędzie) nasi piłkarze zagrają w sobotę, 15 czerwca o 16.00 w Pabianicach z Włókniarzem. 

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia