IV liga: Jutrzenka Warta - Concordia Piot.Tryb. 1:2 (0:1)
Czwarta porażka z rzędu!!!!

15 maja 2013 20:42

W zaległym meczu XIX kolejki IV ligi łódzkiej Jutrzenka przegrała w Warcie z Concordią Piotrków Trybunalski 1:2. Był to kolejny słaby mecz w wykonaniu naszych piłkarzy i czwarta porażka z rzędu naszego zespołu. W 5 min. strzał zawodnika gości minął nasz słupek. W 16 min. swoją sytuację zaprzepaścił Jędrek Dzieran, a w 30 min. Piotr Marek uratował nas, gdy zawodnik gości znalazł się sam przed naszym bramkarzem. W 33 min. Tomasz Kwiatkowski obronił strzał zawodnika Concordii po błędzie naszej obrony. Trzy minuty później Kwiatkowski wybronił w sytuacji sam na sam. Jednak po rzucie rożnym Janusz Stolarski głową pokonał naszego bramkarza i Juve przegrywało. W 44 min. Kwiatek broni strzał z rzutu wolnego. Po przerwie sytuacji było mniej, ale działo się na boisku o wiele więcej. W 54 min. po błędzie Marka Juve straciło drugiego gola autorstwa Pavle Petricevica. W 67 min. po podaniu Sylwka Pawlaka Radek Badowski z bliska zdobył kontaktowego gola. W 78 min. goście mogli zdobyć trzeciego gola po strzale głową. W doliczonym czasie gry dwóch pilkarzy Juve obejrzało czerwone kartki za dyskusje z sędzią!!!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Pawlak (k), Kaczorowski, Marek (od 82 min. Wałęsa), Mordalski - J.Dzieran (od 67 min. Małolepszy), Badowski, Maraszek, Jędrzejczak (od 61 min. P.Chudzik), Kaczmarek - Stępiński. Sędziował Błażej Pietrzak. Żółte kartki: Badowski - dwie, P.Chudzik - dwie, Wałesa, Kaczmarek. Czerwone kartki: P.Chudzik - 90 min. za dwie żółte, Badowski - 90 min. za dwie żólte. Widzów około 150.

W następnej kolejce, w sobotę 25 maja Jutrzenka podejmować będzie Zawiszę Pajęczno. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.