XXIII kolejka: Jutrzenka - Mechanik Radomsko 1:1 (0:0)
Powinni wygrać!!!

24 kwietnia 2013 20:49

W meczu XXIII kolejki Jutrzenka po bardzo dobrym spotkaniu zremisowała z kandydatem do awansu wiceliderem z Radomska 1:1. Juve do przerwy dało koncert gry i powinno prowadzić kilkoma bramkami!!! W 2 min. dośrodkowanie Michała Mordalskiego  ląduje na poprzeczce! W 7 min.obok słupka strzelał Krzysztof Stępiński. W 9 min. strzał zawodnika gości przeleciał nad naszą poprzeczką. Minutę później strzał Macieja Masłowskiego minął poprzeczkę. W 14 min. sytuację sam na sam miał Stępiński, ale strzelił w bramkarza! W 22 min. strzał Masłowskiego zza pola karnego obronił bramkarz Mechanika. W 25 min. po rożnym Juve Mordalski strzelił w bramkarza. W 26 min. strzelał Kaczmarek, ale znów na posterunku był bramkarz Mechanika. W 28 min. goście zdobyli gola, ale sędzia dopatrzył się spalonego. W 32 min. po kontrze Juve strzelał Robert Jarecki, ale obok bramki. Minutę później w sytuacji sam na sam znalazł się Kaczmarek, ale strzelił obok bramki!!!! W 44 min. groźna akcja gości i z bliska napastnik Mechanika nie trafił w piłkę. W 45 min. sam przed bramkarzem znalazł sie Stępiński, ale także nie trafił do siatki!!! Druga połowa może nie obfitowała w taką ilość sytuacji, ale emocji nie brakowało. W 50 min. po akcji Jareckiego goście wybili na rożnego, a z niego Kaczmarek zmusił bramkarza do interwencji. W 57 min. goście po ładnej akcji trafili w naszą boczną siatkę. Minutę później nasz bramkarz broni w sytuacji sam na sam. W 61 min. Tomasz Kwiatkowski broni uderzenie z rzutu wolnego. W 68 min. Juve po pięknej akcji zdobyło prowadzenie!!! Podanie Jareckiego głową skierował Kaczmarek, a gola zdobył Stępiński!!! Trybuny oszalały! W 75 min. znów znakomitą interwencją popisał się nasz bramkarz. Podobnie było trzy minuty później, gdy Kwiatkowski obronił strzał z pola karnego. W 79 min. strzelał zza pola karnego Stępiński, ale obok słupka. W 80 min. po kontrowersyjnym faulu Pawła Kaczorowskiego sędzia podyktował rzut karny, przy proteście trenerów i kibiców Juve! Nasz sztab trenerski został odesłany na trybuny, a Marcin Antczak z karnego wyrównał. W 88 min. strzał gości głową minął naszą bramkę! W doliczonym czasie gry strzał Stępińskiego obronił bramkarz gości. W sumie niezasłużona strata punktów Juve, ale przed meczem każdy kibic Juve remis wziąłby w ciemno, bo za kartki pauzował Sylwester Pawlak, a kontuzje wykluczyły Mateusza Maraszka i Artura Wolnego. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol dostępny na naszej stronie.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski (k) - Nowicki, Badowski, Kaczorowski, Mordalski - Jarecki, Valente (od 90 min. Marek), Jędrzejczak, Masłowski, Kaczmarek (od 74 min. J.Dzieran) - Stępiński. Żółte kartki: Badowski, Kaczorowski, Masłowski, Dzieran. Sędziował Kamil Krasnopolski. Widzów ponad 300, w tym z Radomska 5.

W następnej kolejce, 27 kwietnia (sobota) Jutrzenka o godzinie 17.00 zagra w Paradyżu.