IV liga: Sorento Skierniewice - Jutrzenka Warta 1:2 (0:1)

17 listopada 2012 18:28

W meczu XVII kolejki Jutrzenka po golach Mateusza Maraszka w 17 min. i Piotra Sajdy w 57 min. pokonała na wyjeździe Sorento 2:1!!! Mecz to optyczna przewaga Sorento i groźne kontry Juve. Pierwszy gol dla Jutrzenki padł po rzucie rożnym, gdy Maraszek wykazał najwięcej sprytu  i strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi. W 24 min. nasz Tomasz Kwiatkowski broni strzał z bliska, a za chwilę ratuje nas poprzeczka! Minutę później sam na sam był Robert Jarecki, ale bramkarz obronił. W 38 min. po błędzie Przemka Chudzika Kwiatek broni znakomicie. W doliczonym czasie gry strzał Michała Kaczmarka minął słupek. Druga połowa rozpoczęła sie od uderzenia Michała Mordalskiego (bramkarz wybronił) i gola... dla Juve. W  57 min. zabójcza kontra gości. Michał Kaczmarek wypuścił w bój Piotra Sajdę, a ten minąwszy bramkarza strzelił w krótki róg do siatki, mimo obecności na linii bramkowej dwóch zawodników Sorento. Miejscowych stać było jedynie na honorowe trafienie autorstwa Patryka Bojańczyka w 67 min. W koncówce strzelał jeszcze  Sajda, ale bramkarz był na posterunku. Po meczu radości 24 kibiców Juve nie było końca, a chóralne śpiewy przeniosły się pod szatnie naszych piłkarzy! Dziękujemy!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Jarecki, Kaczorowski, Pawlak, Mordalski - P.Chudzik (od 87 min. Dobrzański), Maraszek (od 79 min. Jędrzejczak), Badowski (k), Kaczmarek - Masłowski (od 64 min. Fabiano), Stępiński (od 46 min. Sajda). Żółte kartki: Jarecki, P.Chudzik, Masłowski, Kaczmarek. Sędziował Marcin Paraszkiewicz. Widzów około 80, w tym 24 za Jutrzenką.

W ostatnim meczu rundy jesiennej, Jutrzenka zagra zaległy mecz z Pilicą Przedbórz w sobotę, 24 listopada w Warcie o godzinie 12.00.