IV liga: Warta Działoszyn - Jutrzenka Warta 1:1 (0:1)
Klasa B: Jutrzenka II Warta - Iskra Przedłęcze 5:0 (2:0)

04 listopada 2012 08:59

Sprawiedliwym remisem zakończył się mecz IV ligi pomiędzy Wartą Działoszyn a naszą Jutrzenką. Do przerwy Juve było lepsze i zdobyło gola w 6 min. po uderzeniu Mateusza Maraszka. Wcześniej supersytuację miał Maciej Masłowski, ale spudłował z bliska. Większość meczu toczyło się w środku boiska, a żadna ze stron nie stworzyła więcej sytuacji bramkowych. Druga połowa to przewaga miejscowych i gol wyrównujący w 57 min. po strzale głową. W 61 min. strzał Warty przeleciał obok naszego słupka, a minutę później nasz Tomasz Kwiatkowski obronił strzał z 16 metrów. W sumie zasłużony podział punktów i radość warckich licznych kibiców (Juve po raz pierwszy pod wodzą Łukasza Masłowskiego nie przegrało na wyjeździe).

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Dobrzański, Kaczorowski, Pawlak, Mordalski - Stępiński, Maraszek (od 68 min. Fabiano), Badowski, Masłowski (od 82 min. Jędrzejczak), Jarecki (od 76 min. Kaczmarek) - Sajda (k) (od 86 min. Tomaszewski). Żółte kartki: Mordalski, Maraszek, Badowski, Masłowski, Sajda, Tomaszewski. Widzów około 200, w tym z Warty około 40.

W następnej kolejce, w niedzielę 11 listopada o godzinie 14.00 Jutrzenka podejmować będzie Włókniarza Pabianice. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.

W niedzielnym meczu rezerwy Jutrzenki pokonały w Warcie Iskrę Przedłęcze 5:0 (2:0), po golach Marcina Nowickiego w 6 min., Fabiano Valente w 28 min., Artura Budziaka w 69 min., Rafała Jachowicza w 73 min.-głową i Piotra Tomaszewskiego w 88 min. Skład Jutrzenki II: Bajerski - Błaszczyk (od 45 min. Jachowicz), Kopacki, Musiał (od 60 min. Stawicki) - Małolepszy (od 60 min. J.Kobusiewicz), Nowicki, A.Budziak (k) (od 77 min. P.Kobusiewicz), Kaczmarek - Sobczyk, Tomaszewski. Żółta kartka Małolepszy. Widzów około 60.