IV liga: Kwiatkowice - Jutrzenka Warta 3:0 (1:0)
Klasa B: Jutrzenka II Warta - Socha 4:0 (2:0)

21 października 2012 16:54

W meczu XIII kolejki IV ligi Jutrzenka uległa w Kwiatkowicach miejscowemu LKS-owi 0:3. A szkoda, bo gospodarze wszystkie gole zdobyli grając w osłabieniu, po czerwonej kartce w 43 min. dla Cezarego Pacholczyka!!! Najpierw w 45 min. zawodnik Kwiatkowic dobił strzał swego kolegi do pustej bramki. W 66 min.po rzucie wolnym płaski strzał po ziemi zaskoczył naszego bramkarza, a w 73 min ładny strzał trafił w nasze okienko i było po meczu. Juve też miało swe sytuacje. Do przerwy Michał Kaczmarek trafił z wolnego w poprzeczkę (6 min.), a uderzenie Roberta Jareckiego minęlo okienko (24 min.).Po przerwie gola powinien zdobyć Piotr Sajda. W 50 min. trafił w słupek, w 59 min. nie trafił głową do siatki z kilku metrów, a w 87 min. z rzutu karnego strzelił wysoko nad poprzeczką. W sumie zasłużone zwycięstwo gospodarzy i smutek 74 kibiców Juve, a wśród nich Mariusz Stępiński, piłkarz Widzewa.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Jarecki, Kaczorowski, Pawlak, Mordalski - Stępiński (od 9 min. Masłowski), Jędrzejczak (od 50 min. P.Chudzik), Badowski (od 79 min. Tomaszewski), Fabiano, Kaczmarek - Sajda (k). Żółte kartki: Jarecki, Kwiatkowski, Fabiano. Widzów około 150, w tym 74 za Jutrzenką. Sędziował Dawid Iskra.

W następnej kolejce Jutrzenka, 28 października (niedziela), o godzinie 14.30 podejmować będzie Pilicę Przedbórz.

W meczu rezerw Jutrzenka w derbach gminy pokonała Sochę 4:0 (2:0), po golach Piotra Tomaszewskiego (20 min.), Włodzimierza Dzierana (44 min.), Mateusza Piecyka (82 min.) i Przemysława Sobczyka (87 min.). W 19 min. Przemek Sobczyk nie wykorzystał rzutu karnego. Skład Jutrzenki II: Jachowicz - Stawicki (od 55 min. Błaszczyk), Kopacki, Dzieran (od 45 min. Bajerski), Musiał - Małolepszy, A.Budziak (k), Nowicki, Hanszla - Tomaszewski (od 33 min. J.Budziak, od 75 min. Piecyk), Sobczyk. Żółta kartka: Małolepszy. Widzów około 100.

W następnej kolejce Jutrzenka, w niedzielę, 28 października zagra o 11.00 w Wągłczewie.