IV liga: Jutrzenka Warta - Włókniarz Moszczenica 3:0 (1:0)
Klasa B: Kamienna - Jutrzenka II Warta 1:5 (1:2)

14 października 2012 17:53

W meczu XII kolejki Jutrzenka pokonała w Warcie Włókniarza Moszczenicę 3:0, bedąc zespołem lepszym przez 90 minut mimo, że od 43 minuty grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Mateusza Dobrzańskiego. W 22 min. po rożnym Michała Kaczmarka głową piłkę do siatki skierował po raz pierwszy Radek Badowski. Juve przeważało, a swe sytuacje zaprzepaścili - Piotr Sajda (10 min.) i strzelec gola Badowski (15 min.). W 37 min. od utraty gola uchronił nas bramkarz Tomek Kwiatkowski broniąc strzał gości. W 48 min. "Kwiatek" znów znakomicie obronił i Juve nadal prowadziło. W 54 min. po podaniu Piotra Sajdy Radek Badowski pokonał bramkarza gości po raz drugi strzałem z pola karnego. W 68 min. szarża Sajdy powstrzymana została przez bramkarza faulem w polu karnym, a minutę później Badi zdobył trzeciego z 11 metrów!!! W 82 min. Tomek Kwiatkowski obronił strzał z dystansu, a od 87 min. siły się wyrównały, bo zawodnik Włókniarza otrzymał drugą żółtą kartkę! W ostatniej minucie "Kwiatek" dwukrotnie obronił z bliska i sędzia zakończył mecz sprawiedliwym wynikiem! Na meczu wydany został nowy numer Juve gol!

Skład Jutrzenki; Kwiatkowski - Dobrzański, Kaczorowski, Pawlak, Mordalski - Jarecki, Fabiano (od 59 min. Masłowski), Badowski (od 86 min. Jędrzejczak), Kaczmarek - Sajda (k) (od 83 min. Tomaszewski), Stępiński (od 63 min. P.Chudzik). Czerwona kartka: Dobrzański (43  min. za faul). Sędziował Albert Różycki. Widzów ponad 300.

W następnej kolejce, 21 października o godzinie 14.00 Jutrzenka zagra w Kwiatkowicach.

W meczu rezerw Jutrzenka II wygrała w Kamiennej 5:1 (2:1), po golach Piotra Tomaszewskiego (19 i 40 min.), Bernarda Musiała (68 min.), Piotra Janiaka (75 min.) i Michała Małolepszego (82 min. - wolny). Skład Jutrzenki II: Jachowicz - Stawicki, Kopacki, A.Cybulski, Musiał - Janiak, A.Budziak (k), Małolepszy, Hanszla - Tomaszewski (od 45 min. Kamola), Sobczyk. Żółte kartki: Musiał, Stawicki. Sędziował Łukasz Barczyński. Widzów 10, w tym 1 z Warty.

W następnej kolejce nasze rezerwy w niedzielę, 21 października zagrają w Warcie o godzinie 11.00 z Sochą.